Záhradní elektrický gril MIR-EE003 | Zahradní grily | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Záhradní elektrický gril MIR-EE003

Elektrický gril BBQ Line je vynikající pro výrobu špízů a grilovaných pokrmů. Elektrický gril má termostat, který umožňuje plynulé ovládání teploty, takže si ho můžete individuálně nastavit podle svých potřeb. Další výhodou je nastavení grilu na třech úrovních, což výrazně ovlivňuje dokonalou přípravu grilovaných jídel. ... Čítaj ďalej
Unfortunately this product is currently unavailable.
Výrobce: BBQ Line
Kód výrobku: BQ1703XLP-SWGF

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Elektrický gril BBQ Line je vynikající pro výrobu špízů a grilovaných pokrmů. Elektrický gril má termostat, který umožňuje plynulé ovládání teploty, takže si ho můžete individuálně nastavit podle svých potřeb. Další výhodou je nastavení grilu na třech úrovních, což výrazně ovlivňuje dokonalou přípravu grilovaných jídel. Grilovací deska zahradního grilu má nepřilnavý povlak. Na spodní polici lze uložit praktické příslušenství na grilování.

Elektrický zahradní gril vyžaduje jmenovitý výkon 2 000 W, zatímco napájení vyžaduje 220 V. Přibalený 1 m dlouhý napájecí kabel umožňuje bezproblémové grilování na krátkou vzdálenost od zdroje energie, takže zahradní gril můžete umístit v bezpečné vzdálenosti například od stěny. Další výhodou je hlavní vypínač, který zabrání náhodnému zapnutí elektrického grilu. Elektrický gril lze rozložit na několik částí, díky čemuž je jeho údržba velmi jednoduchá. Kromě toho má gril speciální zásobník na mastnotu, který musí být před grilováním naplněn vodou. Díky tomu se tuk nebude spalovat a toxické látky se nedostanou do potravy. Připravené jídlo a přísady můžeme dát na dvě boční police - takto je zaručena praktičnost a pohodlí.

Vlastnosti a funkce:

- termostat pro plynulou regulaci teploty hlavní vypínač

- spodní police na příslušenství

- 1 m napájecí kabel

- Grilovací deska z litého hliníku s nepřilnavým povrchem

- 3-úrovňové nastavení roštu

- uren z chromové oceli

 Vlastnosti produktu

Rozměry: 53,5 x 40 x 85 cm

Police: 41,5 x 24 cm

Plocha na grilování: 1134 cm2

Jmenovitý výkon: 2 000 W

Napájení: 220 V

Topné těleso: S / S spirála na ohřev spirály

Nastavitelný termostat: Ano

Délka kabelu tabletu: 1 m

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky