+420 2 55719027

Záhradní lavičky

Hledáte krásné dřevěné zahradní lavičky? U nás najdete lavice do zahrady, ale i další skvělý zahradní nábytek. Zahradní lavička je stylový a praktický kus zahradního nábytku. Nakupte u nás i další zahradní nábytek jako zahradní křesla, slunečníky nebo zahradní houpačky. Pohoda na zahradě začíná s Inlea.cz. Potěšte i vaše děti novými hračkami do zahrady. Úsměv na tváři jim vykouzlí například nová trampolína.

Aga Ratanové křeslo PAPASAN PS01 Ratanové křeslo Papasan je vyrobeno z velice silného a odolného přírodního ratanu.  Polstr je velice..

2 172 Kč

Aga Ratanová sestava BAHAMA Choco Brown Ratanová sedací souprava Bahama je vyrobena z velice silného odolného přírodního ratanu s barvou kon..

4 373 Kč

Linder Exclusiv Zahradní stůl BISTRO MC330850 71x60 cm Zahradní stůl s pevným kovovým rámem a vroubkovanou skleněnou deskou v moderním designu, vhodný pro ..

599 Kč

Linder Exclusiv Zahradní sestava TEAK BALKON SET TH023 Velmi praktická a elegantní zahradní sestava stolu a dvou křesel, vyrobená z pevného teakového dřeva..

3 878 Kč