Vodní skluzavka s madlem - Červená Inlea4Fun | Dětské skluzavky | Inlea.cz
Novinka

Vodní skluzavka s madlem - Červená Inlea4Fun

Dětské skluzavky jsou velmi jednoduché hračky, které milují menší i větší děti. Správná skluzavka najde své využití na zahradě, v pískovišti, ale například i v bazénu či v dětském pokoji. Tato skvělá skluzavka je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, má krásnou barvu a disponuje s přípojkou na vodu, díky čemuž si Vaše ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

2 295 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: 3T-10832

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětské skluzavky jsou velmi jednoduché hračky, které milují menší i větší děti. Správná skluzavka najde své využití na zahradě, v pískovišti, ale například i v bazénu či v dětském pokoji.

Tato skvělá skluzavka je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, má krásnou barvu a disponuje s přípojkou na vodu, díky čemuž si Vaše děti užijí ještě více zábavy. Díky masivnímu plastu je skluzavka velmi stabilní   a bezpečná. Navíc je odolná i povětrnostním podmínkám. Její zajímavý vzhled zaručeně přiláká všechny děti a poskytne jim mnoho zábavy. Montáž a údržba je velmi jednoduchá, a snadno se dá spojit s hadicí a vytvoříte si vodní skluzavku. Dětské skluzavky jsou skvělým prostředkem pro rozvoj hrubé motoriky. Děti si při klouzání trénují koordinaci pohybů, rovnováhu a posilují svaly.

Vlastnosti produktu:

- perfektní zpracování

- široké a stabilní schody

- z kvalitního materiálu


DŮLEŽITÁ BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ: při skládání skluzavky je velmi důležité řídit se přiloženým návodem k použití. Nezapomínejte na zabezpečovací pás a šrouby, které jsou také součástí balení.

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3 +

Rozměry: 180 x 84 x 110 cm

Délka skluzavky: 180 cm

Maximální zatížení: 40 kg

Rozměry balení: 142 x 45 x 30 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!