VITAVIA HELENA 11900 Pavilón - tmavě šedý | Zahrada | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

VITAVIA HELENA 11900 Pavilón - tmavě šedý

Pavilony řady HELENA jsou zařazeny do kategorie PREMIUM. Pavilon je možné využívat i jako jednoduchou zimní zahradu nebo jako zahradní pavilon / zakrytou terasu. Jednoduché sklo 4 mm ve stěnách však nemá pro zimní měsíce dostatečnou tepelnou izolaci. Nosná konstrukce pavilonu je vyrobená z extrémně robustních eloxovaných ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

93 900 Kč
Na objednávku
Výrobce: Vitavia
Kód výrobku: LG647

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Pavilony řady HELENA jsou zařazeny do kategorie PREMIUM. Pavilon je možné využívat i jako jednoduchou zimní zahradu nebo jako zahradní pavilon / zakrytou terasu. Jednoduché sklo 4 mm ve stěnách však nemá pro zimní měsíce dostatečnou tepelnou izolaci. Nosná konstrukce pavilonu je vyrobená z extrémně robustních eloxovaných hliníkových profilů.

Pavilon dodáváme s tímto prosklením:

Stěny - kalené bezpečnostní sklo síly cca 4 mm. Kalená verze skla zajišťuje jeho naprostou bezpečnost - v případě rozbití se skleněná výplň roztříští na tisíce malých kousků, což zabrání případnému vážnému zranění. To je velmi důležitá vlastnost pavilonu, kterou ocení především rodiče malých dětí pobíhajících po zahradě.

Střecha - tepelně-izolační dvoustěnné komůrkové polykarbonátové desky síly 10 mm.  Polykarbonát - velmi kvalitní dvoustěnný polykarbonát s UV filtrem (nekřehne, nežloutne) od německého výrobce. Na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím poskytujeme prodlouženou záruku v délce 10 let (viz podrobné znění záručních podmínek). Polykarbonát je do střešních profilů zasunutý, což výrazně zvyšuje pevnost a nosnost střechy. Konstrukce střechy v sobě obsahuje i vestavěný okap. Voda z okapu je svedena do dvou plastových svodů v předních rozích pavilonu s délkou svodu L = 1,75 m a s průměrem trubky 32 mm.

Krátký popis:

šířka: 460 cm

hloubka: 266 cm

výška: 239 cm

3x střešní okno

tmavě šedá barva

Pavilon je vybaven dvoukřídlými posuvnými dveřmi o rozměru 119 x 176 cm. Dveře se dají uzamknout masivním zámkem s patentním klíčem (obsah standardního balení). Dveře lze umístit na boční nebo čelní stěnu pavilonu. Pavilon je možné postavit pouze na rovnou a pevnou betonovou, dlážděnou nebo dřevěnou podlahu (terasu) nebo na klasickou zděnou (betonovou, cihlovou) podezdívku.

Doporučené vnější rozměry podezdívky:

268 x 470 cm  

Upozornění:

1. Stavbu zděné nebo betonové podezdívky realizujte až po zakoupení pavilonu po sestavení a změření základní půdorysné konstrukce pavilonu. Uváděné rozměry pavilonu jsou totiž max. vnější rozměry pavilonu a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.

2. V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů pavilonu (základna, šrouby, apod.).

Pavilon dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem. Baleno v papírovém kartonu. Prosklení je zabalené v nevratné dřevěné bedně. Výrobek je určen pro soukromé (domácí) využití.

Baleno v 6 balících o celkové hmotnosti 301 kg.

Termín doručení se může v některých případech lišit od uvedeného. Ohledně přesného termínu doručení prosím kontaktujte naši zákaznickou linku.

 Vlastnosti produktu

Kategorie: Hliníkové skleníky
Hmotnost: 337 kg
Barva: tmavě šedá Pantone 431C
Stř. okna : 3x
Zastavěná plocha: 12,24 m2
Šířka (vnější): 4,60 m
Hloubka (vnější): 2,66 m
Výška (vnější): 2,39 m
Dveře: dvojité posuvné
Šířka dveří: 1,19 m
Výška dveří: 1,76 m
Ukotvení prosklení: prosklení je zasunuté do hliníkových profilů
Materiál konstrukce: eloxovaný hliník
Záruka na prosklení: 10 let na nerozbitnost krupobitím

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky

Skleník VITAVIA ZEUS 8100 PC 16+16 mm
105 900 Kč
Skleník VITAVIA IDA 1300 PC 4 mm stříbrný
5 990 Kč
Skleník VITAVIA ZEUS 11900 PC 16+16 mm
128 900 Kč
Skleník VITAVIA ZEUS 10000 PC 16+16 mm
118 900 Kč