VENTO Domácí stojací ventilátor 40 cm 40 W - bílý | Chlazení- topení,-čištění vzduchu | Inlea.cz

VENTO Domácí stojací ventilátor 40 cm 40 W - bílý

V horkých letních dnech všichni touží po malém pohybu vzduchu. & Nbsp; Stojící ventilátory   mohou přinést úlevu od horka léta. Stojací   ventilátor VENTO je ideální pro váš domov , kancelář, dílnu nebo jiný prostor. Klasický stojící ventilátor   průměru 40 cm   s nastavitelným průtokem vzduchu a jeho směrem   zajistí ... Čítaj ďalej
1 220 Kč
Poslední kus skladem
Očekávané doručení 12. prosinec
Výrobce: VENTO
Kód výrobku: LE-3837

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

V horkých letních dnech všichni touží po malém pohybu vzduchu. & Nbsp; Stojící ventilátory   mohou přinést úlevu od horka léta. Stojací   ventilátor VENTO je ideální pro váš domov , kancelář, dílnu nebo jiný prostor.

Klasický stojící ventilátor   průměru 40 cm   s nastavitelným průtokem vzduchu a jeho směrem   zajistí maximální osvěžení . Velmi   atraktivní design v bílé barvě   se hodí do každého interiéru, má   nastavitelnou výšku , ventilátor je pokryt   kovovou sítí . Tato konstrukce poskytuje   jednoduché ovládání , které vám umožní   nastavit výšku ventilátoru   a   zvýšit sílu proudění vzduchu . Kvalita použitých materiálů zaručuje   dlouhou životnost   ventilátoru. Vysoká   bezpečnost a stabilita , vhodný ik dětem. Ventilátor Vento je vybaven   dálkovým ovladačem , což Vám umožní jednodušší a   pohodlné nastavení režimu   a funkcí. & Nbsp; Šetří energii   díky   nízkému příkonu , je v souladu s mezinárodními bezpečnostními standardy.

Vlastnosti produktu:

- dálkový ovladač

- velká bezpečnost používání a stabilita

- moderní design

- tichý provoz

 Vlastnosti produktu


Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky