V zásilce není vše, co bylo objednáno
DOPRAVA ZDARMA nad 2 500 Kč!
0 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Lepší nabídky Novinky

V zásilce není vše, co bylo objednáno

V zásilce není vše, co bylo objednáno, nekompletní zásilkaMrzí nás, že Vám zásilka přišla nekompletní. Prosíme, informujte nás co nejdříve o výrobku, který Vám nebyl dodán. Celou situaci prověříme a navrhneme Vám řešení.

Prosím, vyplňte následující reklamační formulář na níže uvedeném odkazu.

V reklamačním formuláři uveďte, prosím, Vaše údaje, jako jméno a příjmení, číslo objednávky a název produktu/ů. V popisu vady/předmětu reklamace popište problém.

Po obdržení formuláře Vás bude naše reklamační oddělení kontaktovat nejpozději do 3 pracovních dnů a bude Vás informovat o dalším postupu.Často kladené dotazy


Chybějící díly z továrního balení

V takovém případě, prosím, vyplňte reklamační formulář na níže uvedeném odkazu. V popisu vady/předmětu reklamace uveďte chybějící díl, k čemuž Vám pomůže montážní schéma v balení.
Po obdržení formuláře Vás bude naše reklamační oddělení kontaktovat nejpozději do 3 pracovních dnů a bude Vás informovat o dalším postupu.

Moje objednávka není kompletní

Pokud se Vaše objednávka skládá z více částí, je to označeno číselnou řadou na štítku. 1/2, 2/2. Pokud jste neobdrželi všechny položky z Vaší objednávky, kontaktujte, prosím, naše reklamační oddělení na adrese reklamace@inlea.cz. Kolegové z reklamačního oddělení následně prověří Vaši objednávku.Kde zjistím informace o stavu reklamace?

Prosím kontaktujte naše reklamační oddělení na emailové adrese reklamace@inlea.cz.