Trojitý fotorámeček s otiskem Magic lnk - Bílý-bronz | Inlea.cz

Trojitý fotorámeček s otiskem Magic lnk - Bílý-bronz

Hledáte ten správný dárek pro čerstvé rodiče? Nabízíme Vám Trojitý fotorámeček s otiskem Magic lnk – sadu na otisk nožiček nebo ručiček děťátka, se kterou si jednoduše mohou rodiče vyrobit krásnou vzpomínku na ty nejkrásnější chvíle, prožité se svým miminkem. Krásná sada pro výrobu otisku ručičky nebo ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

Tento produkt je momentálně nedostupný.
Vyprodáno
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: OB0119

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hledáte ten správný dárek pro čerstvé rodiče? Nabízíme Vám Trojitý fotorámeček s otiskem Magic lnk – sadu na otisk nožiček nebo ručiček děťátka, se kterou si jednoduše mohou rodiče vyrobit krásnou vzpomínku na ty nejkrásnější chvíle, prožité se svým miminkem. Krásná sada pro výrobu otisku ručičky nebo nožičky děťátka zaručeně potěší všechny rodiče. Sada obsahuje rám se třemi místy. Střední místo lze využít na fotku vašeho děťátka, dvě boční místa na otisky. Výroba hmoty je velmi jednoduchá.

Souprava obsahuje navlhčený hadřík pro navlhčení rukou / nohou dítěte, přitisknete jej na speciální papír a za sekundu se zobrazí dokonalý otisk. Otisk vytváří dokonalou kopii a co je důležité, je velmi odolný. Sada obsahuje 3 archy papíru na zkušební nebo doplňkový otisk. Mokrý hadřík je opakovaně použitelný, určitě postačí na tři otisky. Samotný rám je vybaven plexisklem, které chrání naše fotografie a otisky před prachem. Produkt je vhodný také jako dárek.

Balení obsahuje také podrobný návod k použití, díky kterému bude výroba otisku opravdu jednoduchá.

Vlastnosti produktu:

• originální a kreativní dárek

• dřevěný rám

• podrobný návod součástí balení

 Vlastnosti produktu

Rozměry: 50 cm x 27,5 cm

Rozměry fotky: 10 x 15 cm

Rám: dřevěný

Barva rámu: bronz

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!