Trekingové hole teleskopické HOLE HAVEN - stříbrné/černé | Trekingové hole | Inlea.cz

Trekingové hole teleskopické HOLE HAVEN - stříbrné/černé

V dnešní době jsou u turistů velmi oblíbené trekingové hole nebo také teleskopické hole. Trekingové hole oceníte hlavně při letních i zimních procházkách v přírodě. Jsou užitečným turistickým vybavením pro všechny cestovatele a turisty. Skvělé jsou při využití na skialp, či sněžnicích nebo pro nordic walking.Trekingové hole ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

529 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Haven
Kód výrobku: HE-61970

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

V dnešní době jsou u turistů velmi oblíbené trekingové hole nebo také teleskopické hole. Trekingové hole oceníte hlavně při letních i zimních procházkách v přírodě. Jsou užitečným turistickým vybavením pro všechny cestovatele a turisty. Skvělé jsou při využití na skialp, či sněžnicích nebo pro nordic walking.

Trekingové hole jsou vybaveny regulovatelnou délkou. Komfortní rukojeť zajišťuje dobrou přilnavost. Regulace výšky holí umožňuje přizpůsobení holí uživatelům s různou výškou a jejich použití v různorodém terénu. Díky nim bude mít chůze pravidelný rytmus, který zajišťuje správné dýchání. Trekingové hole vám při chůzi pomohou zapojit celé tělo, což znamená, že chůze s holemi má mnohem pozitivnější vliv na vaši tělesnou kondici než chůze běžná. Chůze s trekingovými holemi je možná po celý rok, kdekoli a v každém věku - svoji chůzi můžete vždy přizpůsobit svým možnostem.

Vlastnosti produktu:

- nastavitelná délka

- uzamykatelné odpružení

- dodatečné prvky: gumové koncovky na hole

 Vlastnosti produktu

Rozměry:

- délka transportní: 65 cm

- délka maximální: 130 cm

Hmotnost (2 hole): 0,311 g

Barva: stříbrná/černá

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!