Trekingové hole SPARTAN Nordic Walking - modré | Trekingové hole | Inlea.cz

Trekingové hole SPARTAN Nordic Walking - modré

V dnešní době jsou u turistů velmi oblíbené trekingové hole nebo také teleskopické hole. Trekingové hole oceníte hlavně při letních i zimních procházkách v přírodě. Jsou užitečným turistickým vybavením pro všechny cestovatele a turisty. Skvělé jsou při využití na skialp, či sněžnicích nebo pro nordic ... Čítaj ďalej
550 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Spartan
Kód výrobku: S200052

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

V dnešní době jsou u turistů velmi oblíbené trekingové hole nebo také teleskopické hole. Trekingové hole oceníte hlavně při letních i zimních procházkách v přírodě. Jsou užitečným turistickým vybavením pro všechny cestovatele a turisty. Skvělé jsou při využití na skialp, či sněžnicích nebo pro nordic walking.

Komfortní rukojeť z korkové hmoty zajišťuje dobrou přilnavost a účinně odvádí vlhkost. Díky nim bude mít chůze pravidelný rytmus, který zajišťuje správné dýchání. Trekingové hole vám při chůzi pomohou zapojit celé tělo, což znamená, že chůze s holemi má mnohem pozitivnější vliv na vaši tělesnou kondici než chůze běžná. Chůze s trekingovými holemi je možná po celý rok, kdekoli a v každém věku - svoji chůzi můžete vždy přizpůsobit svým možnostem.

Vlastnosti produktu:

- 2-sekční

- balení obsahuje jeden pár

- měkká úchytka s řemínkem

 Vlastnosti produktu

Materiál: aluminium

Materiál rukojeti: korek

Maximální délka: 130 cm

Délka po složení: 80 cm

Hmotnost (2 hole): 520 g

Hmotnost balení: 0.60 kg

Rozměry balení (VxŠxH): 82 x 9 x 5 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!