Trekingové hole pro děti HAVEN Junior - zelené | Pro bratra | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Trekingové hole pro děti HAVEN Junior - zelené

V dnešní době jsou u turistů velmi oblíbené trekingové hole nebo také teleskopické hole. Trekingové hole oceníte hlavně při letních i zimních procházkách v přírodě. Jsou užitečným turistickým vybavením pro všechny cestovatele a turisty. Skvělé jsou při využití na skialp, či sněžnicích nebo pro nordic ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

279 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Haven
Kód výrobku: 27662

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

V dnešní době jsou u turistů velmi oblíbené trekingové hole nebo také teleskopické hole. Trekingové hole oceníte hlavně při letních i zimních procházkách v přírodě. Jsou užitečným turistickým vybavením pro všechny cestovatele a turisty. Skvělé jsou při využití na skialp, či sněžnicích nebo pro nordic walking.

Trekingové hole Haven Junior jsou navrženy speciálně pro nejmladší turisty. Komfortní rukojeť zajišťuje dobrou přilnavost. Díky nim bude mít chůze pravidelný rytmus, který zajišťuje správné dýchání. Trekingové hole vám při chůzi pomohou zapojit celé tělo, což znamená, že chůze s holemi má mnohem pozitivnější vliv na vaši tělesnou kondici než chůze běžná. Chůze s trekingovými holemi je možná po celý rok, kdekoli a v každém věku - svoji chůzi můžete vždy přizpůsobit svým možnostem.

Vlastnosti produktu:

- třídílné neodpružené hole

- vybaveno neoprenovým poutkem

 Vlastnosti produktu

Rozměry:

- délka transportní: 58 cm

- délka maximální: 90 cm

Hmotnost (2 hole): 0,160 g

Barva: zelená

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!