Tega Princess dětská houpačka 3v1- bílá | Dětské houpačky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

Tega Princess dětská houpačka 3v1- bílá

Naše houpačky jsou určeny   pro všechny   - pro ty nejmenší, i pro ty větších. & Nbsp; Jsou vyrobeny   z odolných materiálů , u nás najdete houpačky nejvyšší kvality pro nejnáročnější podmínky provozu, a také   velmi dobrou kvalitu   za výhodnou cenu. Každý si umí vybrat podle svých očekávání a možností. Plastová ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

953 Kč
Skladem do 2-4 dnů
Výrobce: Tega
Kód výrobku: 36752

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Naše houpačky jsou určeny   pro všechny   - pro ty nejmenší, i pro ty větších. & Nbsp; Jsou vyrobeny   z odolných materiálů , u nás najdete houpačky nejvyšší kvality pro nejnáročnější podmínky provozu, a také   velmi dobrou kvalitu   za výhodnou cenu. Každý si umí vybrat podle svých očekávání a možností.

Plastová houpačka Tega Princess 3v1   roste spolu s dětmi. V této houpačce se mohou houpat děti   v různém věku   díky její   třem variantám . Pro bezpečnost těch nejmenších dětí je houpačka   s hlubokým sedákem   vybavená   opěrkou zad   a   přepážkou   ve tvaru 'T' , která je mezi nožičkami dítěte a zabraňuje jeho vypadnutí. Pro trošku větší děti se přední díl sundává. Pro starší děti se odmontuje i zadní díl. Díky této konstrukci a možnosti změn   se přizpůsobuje potřebám rostoucího dítěte . Houpačka je vyrobena   z odolného, ??stálobarevného plastu . Postranní šňůry jsou zajištěny plastovými chrániči.

Vlastnosti produktu:  

- vybavená s přepážkou

-   silná a pevná plastová konstrukce

- barva: bílá s červenou


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!