Tega Pilot dětská houpačka 3v1- červená | Dětské houpačky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

Tega Pilot dětská houpačka 3v1- červená

Naše houpačky jsou určené pro všechny - pro ty nejmenší, i pro ty větších. & Nbsp; Jsou vyrobeny z odolných materiálů , u nás najdete houpačky nejvyšší kvality pro nejnáročnější podmínky provozu, a také velmi dobrou kvalitu za výhodnou cenu. Každý si umí vybrat podle svých očekávání a možností. Plastová houpačka Tega ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

908 Kč
Skladem do 2-4 dnů
Výrobce: Tega
Kód výrobku: 36690

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Naše houpačky jsou určené pro všechny - pro ty nejmenší, i pro ty větších. & Nbsp; Jsou vyrobeny z odolných materiálů , u nás najdete houpačky nejvyšší kvality pro nejnáročnější podmínky provozu, a také velmi dobrou kvalitu za výhodnou cenu. Každý si umí vybrat podle svých očekávání a možností.

Plastová houpačka Tega Pilot 3v1 roste spolu s dětmi. V této houpačce se mohou houpat děti v různém věku díky její třem variantám . Pro bezpečnost těch nejmenších dětí je houpačka s hlubokým sedákem vybavena opěrkou zad a přepážkou ve tvaru 'T', která je mezi nožičkami dítěte a zabraňuje jeho vypadnutí. Pro trošku větší děti se přední díl sundává. Pro starší děti se odmontuje i zadní díl. Díky této konstrukci a možnosti změn se přizpůsobuje potřebám rostoucího dítěte . Houpačka je vyrobena z odolného, ??stálobarevného plastu . Postranní šňůry jsou zajištěny plastovými chrániči.

Vlastnosti produktu:  

- vybavená s přepážkou

- silná a pevná plastová konstrukce

- barva: červená s modrou

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!