Taipa Comp Psací stůl 140 x 60 x 76 cm - Devon Oak | Kancelářský nábytek | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Taipa Comp Psací stůl 140 x 60 x 76 cm - Devon Oak

Moderní kancelářský nábytek klade důraz nejen na design, ale zejména na ergonomické prvky. Kancelářský nábytek pro ty, kteří jsou nároční nejen vůči sobě, ale kladou vysoké nároky i při vytváření pracovního prostředí. Vyberte si z naší široké nabídky různých typů.Mimořádně praktický psací stůl se stolovou deskou 140 x 60 cm je ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

6 399 Kč
Předobjednávka
Výrobce: Taipit
Kód výrobku: TA7029250

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Moderní kancelářský nábytek klade důraz nejen na design, ale zejména na ergonomické prvky. Kancelářský nábytek pro ty, kteří jsou nároční nejen vůči sobě, ale kladou vysoké nároky i při vytváření pracovního prostředí. Vyberte si z naší široké nabídky různých typů.

Mimořádně praktický psací stůl se stolovou deskou 140 x 60 cm je vybaven policemi. Perfektní volba na doplnění vybavení moderní kanceláře a pracovny. Stůl, který má čtvercové tvary, bude stylovým, mladistvým prvkem místnosti a díky mnoha úložným prostorem si během práce můžete nechat vše na dosah ruky. Na široké ploše je dostatek místa pro uložení monitoru, klávesnice. Odbornou literaturu a šanony si můžete ukládat na poličkách. Stolová deska je vyrobena z laminované dřevotřísky o tloušťce 38 mm, vrchní vrstvu tvoří laminát odolný vůči opotřebení impregnovaný melaminovou pryskyřicí.


Vlastnosti produktu:

- široká pracovní plocha

- množství úložného místa

- odolné plastové ABS hrany

- moderní design

- jednoduchá montáž

 Vlastnosti produktu

Materiál: třívrstvé ekologické MDF desky

Rozměry:

- výška: 76 cm

- šířka: 140 cm

- hloubka: 60 cm

Tloušťka materiálu: 3,8 cm

Tloušťka plastových ABS hran: 2 mm

Hmotnost: 64 kg

Barva: Dub Devon


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!