Stolní fotbal Inlea4Fun SUPER SPORTS TOYS | Inlea.cz

Stolní fotbal Inlea4Fun SUPER SPORTS TOYS

Stolní fotbal už dlouhá léta patří mezi oblíbené hry ať už starších nebo mladších lidí. Tato skvělá hra Vám poskytne příjemnou relaxaci, odpočinek s kamarády, ale i napětí a obrovské dobrodružství.Fotbalový stůl je fantastická hračka, při které mohou děti objevovat radost z fotbalu v případě, že jej nemohou hrát venku. Stůl je ... Čítaj ďalej
1 402 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-9448

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Stolní fotbal už dlouhá léta patří mezi oblíbené hry ať už starších nebo mladších lidí. Tato skvělá hra Vám poskytne příjemnou relaxaci, odpočinek s kamarády, ale i napětí a obrovské dobrodružství.

Fotbalový stůl je fantastická hračka, při které mohou děti objevovat radost z fotbalu v případě, že jej nemohou hrát venku. Stůl je robustní, s moderními liniemi a barvami pro dynamický vzhled, skvělý doplněk do dětského nebo hracího pokoje. Hrací plocha má zelenou barvu, jako opravdová tráva. Rukojeti jsou pohodlně tvarované a protiskluzové, body lze nastavit manuálně na obou stranách stolu. Prostřednictvím fotbalového stolku se rozvíjí jemná motorika, koncentrace a trpělivost dětí. Také se mohou učit o dodržování pravidel, o základních pravidlech fotbalu.

Obsah balení:

- fotbalové hřiště

- 2 brankáři

- 20 hráčů

- 2 kusy míčků

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 6 let

Rozměry: 69 x 36,5 x 23 cm

Rozměry balení: 70 x 36 x 8 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!