Stolní fotbal CHICOS Strategic Liga | Spoločenské hry | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Stolní fotbal CHICOS Strategic Liga

Stolní fotbal již dlouhá léta patří mezi oblíbené hry ať už starších nebo mladších lidí. Tato skvělá hra Vám poskytne příjemnou relaxaci, odpočinek s kamarády ale i napětí a obrovské dobrodružství.Fotbalový stůl Chicos Supercup Electronic je fantastická hračka, při které mohou děti objevovat ... Čítaj ďalej
1 339 Kč
Poslední kus skladem
Očakávané doručenie 6. srpen
Výrobce: Chicos
Kód výrobku: FAB72302

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Stolní fotbal již dlouhá léta patří mezi oblíbené hry ať už starších nebo mladších lidí. Tato skvělá hra Vám poskytne příjemnou relaxaci, odpočinek s kamarády ale i napětí a obrovské dobrodružství.

Fotbalový stůl Chicos Supercup Electronic je fantastická hračka, při které mohou děti objevovat radost z fotbalu v případě, že ho nemohou hrát venku. Dětský fotbalový stůl je robustní, s moderními liniemi a barvami pro dynamický vzhled, skvělý doplněk do dětského nebo hrací pokoje. Hrací plocha má zelenou barvu jako opravdová tráva. Rukojeti jsou pohodlně tvarované a protiskluzové, počítání skóre za oběma brankami hracího stolku. Prostřednictvím fotbalového stolku se rozvíjí jemná motorika, koncentrace a trpělivost dětí. Také se mohou učit o dodržování pravidel, o základních pravidlech fotbalu. Je to výborná hračka, při které se dítě hravým způsobem rozvíjí a zabaví se s ní a se svými kamarády velmi dlouho, proto neváhejte a zakupte ji i svým ratolestem.

Vlastnosti a funkce:

- ruční počítadlo

- rozvíjí jemnou motoriku a koordinační schopnosti

- vhodný pro použití v interiéru

- kovové nohy

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3+

Rozměry: 79 x 66 x 68 cm

Rozměry balení: 80 x 16,5 x 61,5 cm

Hmotnost: 6,16 kg

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky