Stolní fotbal 122 x 61 x 81 cm - imitace dřeva | Inlea.cz

Stolní fotbal 122 x 61 x 81 cm - imitace dřeva

Stolní fotbal už dlouhá léta patří mezi oblíbené hry ať už starších nebo mladších lidí. Tato skvělá hra Vám poskytne příjemnou relaxaci, odpočinek s kamarády, ale i napětí a obrovské dobrodružství.Fotbalový stůl je fantastická hračka, při které mohou děti objevovat radost z fotbalu v případě, ... Čítaj ďalej
5 093 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-9443

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Stolní fotbal už dlouhá léta patří mezi oblíbené hry ať už starších nebo mladších lidí. Tato skvělá hra Vám poskytne příjemnou relaxaci, odpočinek s kamarády, ale i napětí a obrovské dobrodružství.

Fotbalový stůl je fantastická hračka, při které mohou děti objevovat radost z fotbalu v případě, že jej nemohou hrát venku. Stůl je robustní, s moderními liniemi a barvami pro dynamický vzhled, skvělý doplněk do dětského nebo hracího pokoje. Hrací plocha má zelenou barvu jako opravdová tráva. Rukojeti jsou pohodlně tvarované a protiskluzové, počítání skóre za oběma brankami hracího stolku. Prostřednictvím fotbalového stolku se rozvíjí jemná motorika, koncentrace a trpělivost dětí. Také se mohou učit o dodržování pravidel a o základních pravidlech fotbalu.

Vlastnosti produktu:

- ruční počítadlo

- skvělý doplněk do společenské místnosti

- vhodný pro použití v interiéru

 Vlastnosti produktu

Materiál: MDF desky

Rozměry: 122 x 61 x 81 cm

Rozměry balení: 124 x 62 x 12 cm

Hmotnost balení: 20 kg

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!