Sportovní kočárek pro panenky PlayTo Olivie - tmavě růžový | Kočárky pro panenky | Inlea.cz

Sportovní kočárek pro panenky PlayTo Olivie - tmavě růžový

Hraní si s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje také mnoho možností pro růst a rozvoj dítěte. Péče o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.Dětský sportovní kočárek pro panenku PlayTo Olivie je ideální ... Čítaj ďalej
845 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 31. březen
Výrobce: PLAY TO
Kód výrobku: 16827

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hraní si s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje také mnoho možností pro růst a rozvoj dítěte. Péče o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.

Dětský sportovní kočárek pro panenku PlayTo Olivie je ideální společník na procházky a hru pro dívky, již od 3 let. Kočárek je lehký, takže i ty nejmenší holčičky s ním mohou vyrazit do ulic. V přední části jsou bezpečnostní pásy, aby panenka byla během jízdy na kočárku v bezpečí. Ve spodní části je praktický odkládací prostor. Kočárek pro holčičky má pevná kolečka, která zajišťují hladkou a snadnou jízdu. Výška rukojeti kočárku je 53 cm. Do tohoto kočárku se zamilují všechny malé maminky.

Vlastnosti produktu:

- úložný prostor pod kočárkem

- bezpečnostní pásy

- stříška

- pěnová rukojeť

- lehká a kvalitní konstrukce

- stojan na nohy

- lze jej snadno složit i rozložit

- krásné barvy

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Rozměry:

- kočárek (v x š x d): 53 x 32 x 57 cm

- sedátko (h x š): 11 x 20 cm

- výška opěradla: cca 23 cm

- průměr kola: cca 13 cm

- koš (d x š): 25 x 16 cm

Hmotnost: 1,3 kg

Výrobce: PlayTo

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!