SPARTAN Basketbalový míč Florida - 5 | Basketball | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

SPARTAN Basketbalový míč Florida - 5

Basketbal je jedním z nejznámějších sportů, který si každý z nás zahraje alespoň jednou za život. Nezbytnou součástí této hry je basketbalový koš, který také naleznete na naší stránce, a samozřejmě, basketbalový míč. Zaručeně se každý potěší skvělým basketbalovým míčem, díky kterému se nejen skvěle zabaví, ale navíc stráví svůj ... Čítaj ďalej
205 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 15. červen
Výrobce: Spartan
Kód výrobku: S315

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Basketbal je jedním z nejznámějších sportů, který si každý z nás zahraje alespoň jednou za život. Nezbytnou součástí této hry je basketbalový koš, který také naleznete na naší stránce, a samozřejmě, basketbalový míč. Zaručeně se každý potěší skvělým basketbalovým míčem, díky kterému se nejen skvěle zabaví, ale navíc stráví svůj volný čas v přírodě sportem. Kromě toho si u basketbalu děti rozvíjejí i různé dovednosti a schopnosti.

Tento kvalitní basketbalový míč potěší nejen děti, ale i dospělé! Basketbalový míč SPARTAN je vyroben z kvalitních materiálů, což zaručuje dlouhou životnost produktu. Překvapte své dítě nebo svého přítele kvalitním basketbalovým míčem SPARTAN!

Vlastnosti produktu:

- vhodné do exteriéru i interiéru

- přírodní kůže a guma

- kvalitní materiály

- skvělý dárek

- dlouhá životnost

 Vlastnosti produktu

Rozměr: 5.

Rozměry balení: 31 x 11 x 11 cm

Hmotnost: 0,6 kg


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!