SKYLAND Skill Psací stůl 7055553 - antracitový | Pro bratra | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

SKYLAND Skill Psací stůl 7055553 - antracitový

Moderní nábytek   klade důraz nejen na design, ale zejména na ergonomické prvky.   Pro milovníky počítačových her   jsou různé doplňky mimořádně důležité, aby se herní zážitek stal pohodlnějším a příjemnějším. Mimořádně   praktický gamer stůl v antracitové barvě   je vybaven   se stolovou deskou 136 x 100 cm . ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

7 367 Kč
Poslední kus skladem
Očakávané doručenie 2. prosinec
Výrobce: Skyland
Kód výrobku: SK7055553

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Moderní nábytek   klade důraz nejen na design, ale zejména na ergonomické prvky.   Pro milovníky počítačových her   jsou různé doplňky mimořádně důležité, aby se herní zážitek stal pohodlnějším a příjemnějším.

Mimořádně   praktický gamer stůl v antracitové barvě   je vybaven   se stolovou deskou 136 x 100 cm . Perfektní volba i   na doplnění vybavení moderní kanceláře   a pracovny. & Nbsp; Stůl bude   stylovým , mladistvým   prvkem místnosti . Na   široké ploše   je dostatek místa pro uložení monitoru, klávesnice. Herní stůl vám nabídne   dostatek místa   aniž zabral celou místnost. Je výborně navržen, aby zajistil optimální polohu všech končetin při dlouhém sezení. & Nbsp; Stolová deska   je vyrobena   z pevné laminované dřevotřísky , konstrukce a nohy jsou kovové.

Vlastnosti produktu:

- jednoduché skladování

- nastavitelná výška nohou

- široká pracovní plocha

- moderní design

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!