Skluzavka s madlem 140 cm Inlea4Fun 0140/05 - růžová | Dětské skluzavky | Inlea.cz

Skluzavka s madlem 140 cm Inlea4Fun 0140/05 - růžová

Dětské skluzavky jsou velmi jednoduché hračky, které milují menší i větší děti. Klouzání na skluzavce, samozřejmě s asistencí dospělého, si dokáží užít už batolata a vyřádit se na ní i děti v předškolním věku, dokonce i školáci. Kromě toho, správná skluzavka najde své využití na zahradě, v pískovišti, ale ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

1 045 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: 3T-1502

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětské skluzavky jsou velmi jednoduché hračky, které milují menší i větší děti. Klouzání na skluzavce, samozřejmě s asistencí dospělého, si dokáží užít už batolata a vyřádit se na ní i děti v předškolním věku, dokonce i školáci. Kromě toho, správná skluzavka najde své využití na zahradě, v pískovišti, ale například i v bazénu či v dětském pokoji. 

Možná jste však netušili, že dětské skluzavky jsou skvělým prostředkem pro rozvoj hrubé motoriky. Děti si při klouzání trénují koordinaci pohybů, rovnováhu, posilují svaly. 

Tato skvělá skluzavka je vyrobena s vysoce kvalitního materiálu. Má krásnou barvu a její zajímavý vzhled zaručeně přiláká všechny děti. Díky masivnímu plastu je skluzavka velmi stabilní a bezpečná. Navíc je odolná vůči povětrnostním podmínkám. Součástí skluzavky je madlo, díky kterému mohou děti bezpečně vylézt a následně se sklouznout. Montáž a údržba je velmi jednoduchá.

Díky této skvělé skluzavce už nemusíte chodit do dětského parku či na hřiště.

Vlastnosti produktu:

• perfektní zpracování a kvalita použitých materiálů zaručuje skluzavce dlouhou životnost

• minimální náročnost na montáž a údržbu

• stabilní madlo


DŮLEŽITÁ BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ: při skládání skluzavky je velmi důležité řídit se přiloženým návodem k použití. Nezapomínejte na zabezpečovací pás a šrouby, které jsou také součástí balení.

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 2+

Rozměry skluzavky:

- celková délka : 147 cm

- délka skluzavky: 140 cm

- šířka: 65 cm

- výška: 85 cm

Nosnost: 25 kg

Rozměry balení: 80 x 25 x 44 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!