Skluzavka s držadlem 243 cm Inlea4Fun 014550/13 - šedá | Dětské skluzavky | Inlea.cz

Skluzavka s držadlem 243 cm Inlea4Fun 014550/13 - šedá

Dětské skluzavky jsou velmi jednoduché hračky, které milují menší i větší děti. Klouzání na skluzavce, samozřejmě s asistencí dospělého, si dokáží užít a pořádně se vyřádit všechny děti. Kromě toho, správná skluzavka najde své využití na zahradě, v pískovišti, ale například i v bazénu.Možná jste však netušili, že ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

3 165 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: 3T-554

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětské skluzavky jsou velmi jednoduché hračky, které milují menší i větší děti. Klouzání na skluzavce, samozřejmě s asistencí dospělého, si dokáží užít a pořádně se vyřádit všechny děti. Kromě toho, správná skluzavka najde své využití na zahradě, v pískovišti, ale například i v bazénu.

Možná jste však netušili, že dětské skluzavky jsou skvělým prostředkem pro rozvoj hrubé motoriky. Děti si při klouzání trénují koordinaci pohybů, rovnováhu, posilují svaly. 

Tato skvělá skluzavka je vyrobena s vysoce kvalitního materiálu. Má krásnou barvu a její zajímavý vzhled zaručeně přiláká všechny děti. Díky masivnímu plastu je skluzavka velmi stabilní a bezpečná. Navíc je odolná vůči povětrnostním podmínkám. Součástí skluzavky je madlo, díky kterému mohou děti bezpečně vylézt a následně se sklouznout. Montáž a údržba je velmi jednoduchá, dá se jednoduše spojit s hadicí a vytvoříte si tak vodní skluzavku.

Díky této skvělé skluzavce už nemusíte chodit do dětského parku či na hřiště.

Vlastnosti produktu:

• perfektní zpracování a kvalita použitých materiálů zaručuje skluzavce dlouhou životnost

• minimální náročnost na montáž a údržbu

• stabilní madlo


DŮLEŽITÁ BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ: při skládání skluzavky je velmi důležité řídit se přiloženým návodem k použití. Nezapomínejte na zabezpečovací pás a šrouby, které jsou také součástí balení.

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3 +

Rozměry: 114 x 240 cm

Délka skluzavky: 243 cm

Maximální zatížení: 35 kg

Rozměry balení: 149 x 40 x 49 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!