Skluzavka 139 cm Inlea4Fun - červená/zelená | Dětské skluzavky | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Skluzavka 139 cm Inlea4Fun - červená/zelená

Dětské skluzavky jsou velmi jednoduché hračky, které milují menší i větší děti. Skluzavky na skluzavce, samozřejmě s asistencí dospělého, si dokážou užít už batolata a vyřádí se na ní i děti v předškolním věku, dokonce i školáci. Kromě toho správná skluzavka najde své využití na zahradě, v pískovišti, ale například iv bazénu či ... Čítaj ďalej
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: 3T-62984

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětské skluzavky jsou velmi jednoduché hračky, které milují menší i větší děti. Skluzavky na skluzavce, samozřejmě s asistencí dospělého, si dokážou užít už batolata a vyřádí se na ní i děti v předškolním věku, dokonce i školáci. Kromě toho správná skluzavka najde své využití na zahradě, v pískovišti, ale například iv bazénu či v dětském pokoji.

Dětské skluzavky jsou skvělým prostředkem pro rozvoj hrubé motoriky. Děti si při skluzu trénují koordinaci pohybů, rovnováhu, posilují svaly. Motivuje je k pohybu a je všestranně užitečné pro rozvoj pohybové soustavy. Tato skvělá skluzavka je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu. Má krásnou barvu a její zajímavý vzhled zaručeně přiláká všechny děti. Díky masivnímu plastu je skluzavka velmi stabilní a bezpečná. Montáž a údržba je velmi jednoduchá.

Vlastnosti produktu:

- perfektní dílenské zpracování

- a kvalita použitých materiálů

- dlouhá životnost

- minimální náročnost na montáž a údržbu

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Materiál: plast

Celkové rozměry: 135 x 46 x 67 cm

Maximální zatížení: 50 kg

Hmotnost: 5 kg


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!