Samolepka na podlahu AIRPORT - letiště | Tapety | Inlea.cz

Samolepka na podlahu AIRPORT - letiště

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na  podlahu Airport v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru .Tato nádherná dekorace je skvělou alternativou ke klasickým autodráhám. Samolepka je nalepena ... Čítaj ďalej
925 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: PASTELOWE LOVE
Kód výrobku: PAS-airport

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Chcete zkrášlit dětský pokojíček? Luxusní dekorace na  podlahu Airport v podobě samolepek zaručeně zpestří pokojíček vašich dětí a vyčaruje příjemnou atmosféru .

Tato nádherná dekorace je skvělou alternativou ke klasickým autodráhám. Samolepka je nalepena přímo na podlahu, navíc je i velmi praktická, protože nezabírá žádný prostor a nemusí se odkládat. K samolepkám letiště dostanete také návod, jak je správně aplikovat. Cesty na sebe navazují, proto je třeba je nalepit správně. Ostatní samolepky dokreslí celou atmosféru cesty. Letadla, vrtulník či oblaka můžete nalepovat tam, kde dětičkám nejvíce vyhovují. Vaše děti se mohou hravě učit pravidla silničního provozu nebo po něm jen tak jezdit s autobusem. Samolepky jsou zafixovány speciálním matným laminátem, který je chrání před poškrábáním při každodenním používání a ten také usnadňuje lepení – film je silnější a snadněji se přenáší na podlahu. Je prostě velmi vkusný moderní doplněk, každý nyní může mít svůj malý svět přímo ve svém pokojíčku!


Vlastnosti produktu:

- odolný proti poškrábání

- vyztužené matným laminátem

- snadná manipulace - hrubší fólie, snadněji se přenáší

- fólie nejvyšší kvality - certifikát BASF

- vyřezané tvary bez pozadí

- baleno v biologicky rozložitelných obalech, které šetří životní prostředí

- odolný proti vlhkosti a UV záření


Důležité: Přilnavost nálepek se může lišit v závislosti na typu barvy na stěnu. Nedoporučujeme aplikovat nálepku na stěnu pokrytou latexovými, kluzkými nebo voskovými barvami.

 

 Vlastnosti produktu

Rozměry:

- výška: 90 cm

- délka: 77 cm

Barevné provedení: černo-bílé

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!