Sada RC Tanků T-34 a Tiger 1:28 | Modely | Inlea.cz

Sada RC Tanků T-34 a Tiger 1:28

Co může být větší zábava pro chlapce – milovníky vojenských vozů než sada dvou tanků T-34 a Tiger? Děti se určitě potěší těmito dvěma tanky střílející infrapaprsky do vzdálenosti do 3 metrů. Kromě klasického pohybu a otáčení těchto modelů pomocí pásu lze dále ovládat celou věž s hlavní. Vedle hlavně je umístěn vysílač ... Čítaj ďalej
1 749 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: RA-ZRC.99824

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Co může být větší zábava pro chlapce – milovníky vojenských vozů než sada dvou tanků T-34 a Tiger? Děti se určitě potěší těmito dvěma tanky střílející infrapaprsky do vzdálenosti do 3 metrů. Kromě klasického pohybu a otáčení těchto modelů pomocí pásu lze dále ovládat celou věž s hlavní. Vedle hlavně je umístěn vysílač infračervených střel. Oba RC modely mají indikátor životnosti se 3 body. Po zhasnutí 3 světel tank bitvu prohrává a je poražen. Tanky jsou vybaveny reproduktorem, který simuluje zvuk startu motoru, pohyb pásu, střely tanku a zásah střely jiného tanku. Věž tanku se může otáčet o 360°.

Jsou vybaveny funkcemi: jízda dopředu, dozadu, otáčení hlavně, zaznamenání výstřelu nepřítele, zapnutí/vypnutí tanku (tank nedovolí střelbu při jízdě dozadu).

Obsah balení: 2 x RC modely tanků 1:28, 2 x akumulátor, nabíječka, 2x dálkový ovladač - zapotřebí 2 ks AA - nejsou součástí balení.

Vlastnosti produktu:

- sada dvou tanků T-34 a Tiger na dálkové ovládání

- střílejí infrapaprsky

- vybaveno reproduktorem

- zvukové efekty

- doba nabíjení do 4 hod.

- maximální rychlost do 6 km/hod.

- otáčení o 360 stupňů

 Vlastnosti produktu

Rozměry tanků: 36x13x12 cm a 33x12x12,5 cm

Rozměry balení: cca 40 cm x 16,5 cm x 13 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!