Sada na dětský otisk Lovin do RF70032 | Dětské doplňky | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 750 Kč! Akce platí do 31. května!

Sada na dětský otisk Lovin do RF70032

Hledáte ten správný dárek pro čerstvé rodiče? Nabízíme Vám sadu na otisk děťátka, se kterou si jednoduše mohou rodiče vyrobit krásnou vzpomínku na ty nejkrásnější chvíle, prožité se svým miminkem.Udělejte otisky malých nohou nebo rukou rychle a jednoduše. Sada obsahuje 12 sáčků hmoty ve třech různých barvách (růžová, oranžová, ... Čítaj ďalej
219 Kč
Poslední kus skladem
Očekávané doručení 20. květen
Výrobce: Lovin' do
Kód výrobku: NE-RF70032

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hledáte ten správný dárek pro čerstvé rodiče? Nabízíme Vám sadu na otisk děťátka, se kterou si jednoduše mohou rodiče vyrobit krásnou vzpomínku na ty nejkrásnější chvíle, prožité se svým miminkem.

Udělejte otisky malých nohou nebo rukou rychle a jednoduše. Sada obsahuje 12 sáčků hmoty ve třech různých barvách (růžová, oranžová, žlutá). Materiál lze libovolně míchat, proto využijte vlastní kreativitu a vytvořte jedinečný design. Dodává se s rámem na obraz, do kterého lze vše vložit. Obsahuje také sadu nálepek, na které můžeme napsat například jméno dítěte, datum narození či výšku.

Materiál v sadě schne na vzduchu asi 12 hodin, což znamená, že pokud se otisk napoprvé nepovede, lze jej znovu zopakovat. Látka je netoxická a bezpečná pro děti. Otisk se provádí snadno a nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Hmotu stačí míchat asi 5 minut, nalepit na rám ve vámi zvolených barevných variacích a následně provést otisk. Po zaschnutí ozdobte rám.

Vlastnosti produktu:

• originální a kreativní dárek

• 12 sáčků ve 3 barvách

• rám obrázku

• nálepky

 Vlastnosti produktu

Rozměry: 28 x 24 x 5 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!