Sada na dětský otisk Baby HandPrint - růžová | Dětské doplňky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka
Akcia

Sada na dětský otisk Baby HandPrint - růžová

Hledáte ten správný dárek pro čerstvých rodičů? Nabízíme Vám sadu na otisk děťátka , se kterou si jednoduše mohou rodiče vyrobit krásnou vzpomínku na ty nejkrásnější chvíle, prožité se svým miminkem. & Nbsp; Krásná sada na výrobu sádrového otisku ručičky nebo nožičky děťátka zaručeně potěší všechny rodiče . Sada se ... Čítaj ďalej
- 31%
179 Kč
124 Kč
Poslední 3 kusy skladem
Očakávané doručenie 21. září
Kód výrobku: OB11-pin

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Hledáte ten správný dárek pro čerstvých rodičů? Nabízíme Vám sadu na otisk děťátka , se kterou si jednoduše mohou rodiče vyrobit krásnou vzpomínku na ty nejkrásnější chvíle, prožité se svým miminkem. & Nbsp; Krásná sada na výrobu sádrového otisku ručičky nebo nožičky děťátka zaručeně potěší všechny rodiče . Sada se skládá z růžové dózy v níž se nachází bledě-růžová sádrová hmota, jejíž příprava je velmi jednoduchá. & Nbsp; Stačí přidat správné množství vody, zamíchat a počkat, než začne hmota tuhnout.

Tehdy už možná do sádry udělat otisk ručičky nebo nožičky . Do hmoty lze napsat i jméno či věk dítěte . Balení obsahuje také podrobný návod k použití, díky kterému bude výroba otisku opravdu jednoduchá. Dóza se sádrovou hmotou a návodem je zabalena v krásné barevné krabici , která je vhodná jako dárkové balení. Hmota, která se nachází v sadě je zdravotně nezávadná o čemž svědčí certifikáty.

Vlastnosti produktu:

• originální a kreativní dárek

• krásná růžová barva

• podrobný návod součástí balení


Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky