Sada na dětský otisk Baby HandPrint - modrá | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

Sada na dětský otisk Baby HandPrint - modrá

Hledáte ten   správný dárek   pro čerstvých rodičů? Nabízíme Vám   sadu na otisk děťátka , se kterou si jednoduše mohou rodiče vyrobit   krásnou vzpomínku   na ty nejkrásnější chvíle, prožité se svým miminkem. & Nbsp; Krásná sada na výrobu sádrového otisku ručičky nebo nožičky děťátka   zaručeně potěší všechny rodiče . ... Čítaj ďalej
Unfortunately this product is currently unavailable.
Momentálně nedostupné
Kód výrobku: OB12

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Hledáte ten   správný dárek   pro čerstvých rodičů? Nabízíme Vám   sadu na otisk děťátka , se kterou si jednoduše mohou rodiče vyrobit   krásnou vzpomínku   na ty nejkrásnější chvíle, prožité se svým miminkem. & Nbsp; Krásná sada na výrobu sádrového otisku ručičky nebo nožičky děťátka   zaručeně potěší všechny rodiče . Sada se skládá z modré dózy v níž se nachází bledě-modrá sádrová hmota, jejíž příprava je   velmi jednoduchá. & Nbsp; Stačí přidat správné množství vody, zamíchat a počkat, než začne hmota tuhnout.

Tehdy už možná do sádry udělat   otisk ručičky nebo nožičky . Do hmoty lze napsat i   jméno či věk dítěte . Balení obsahuje také   podrobný návod   k použití, díky kterému bude výroba otisku opravdu jednoduchá. Dóza se sádrovou hmotou a návodem je zabalena v   krásné barevné krabici , která je vhodná jako dárkové balení. Hmota, která se nachází v sadě je zdravotně nezávadná o čemž svědčí certifikáty.

Vlastnosti produktu:

• originální a kreativní dárek

• krásná bledě modrá barva

• podrobný návod součástí balení


Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!