Růžový karavan s kolem Inlea4Fun MY DREAM HOME | Príslušenstvo k bábikám | Inlea.cz

Růžový karavan s kolem Inlea4Fun MY DREAM HOME

Sada hraček Inlea4Fun MY DREAM HOME sestávající z karavanu, horského kola a mnoha doplňků, které nemůžou chybět v žádném dívčím pokoji. Je to skvělá zábava, když panenka cestuje se svým domem na čtyřech kolech nebo tráví volný čas na svém růžovém kole. Růžovo-fialová souprava je navržena pro klasické panenky Barbie.Přední část ... Čítaj ďalej
1 693 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-3718

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Sada hraček Inlea4Fun MY DREAM HOME sestávající z karavanu, horského kola a mnoha doplňků, které nemůžou chybět v žádném dívčím pokoji. Je to skvělá zábava, když panenka cestuje se svým domem na čtyřech kolech nebo tráví volný čas na svém růžovém kole. Růžovo-fialová souprava je navržena pro klasické panenky Barbie.

Přední část vozu má kabinu pro řidiče a spolujezdce, díky čemuž si může hrát více dětí najednou. Dveře na obou stranách se dají otevřít. Kolo může být umístěno v horní části karavanu, což poskytne více prostoru pro nábytek. Hra rozvíjí obratnost, představivost, kreativitu a logické myšlení vašeho dítěte. Vyberte si roztomilou dívčí soupravu a zábava už nikdy nebude stejná! Sada neobsahuje panenku.

Obsah balení:

- karavan

- kolo

- stůl

- televizor

- skládací sedačka

- box na věci

- kuchyňské vybavení

- židle

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3+

Rozměry

- karavan: 50 cm x 21,5 cm

- kolo: 23 cm x 8,5 cm

Rozměry balení: 56 cm x 27,5 cm x 22,5 cm

Materiál: plast

Barva: růžová

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!