REIGOVÁ golfový kočárek pro panenky - Modro-růžový | Inlea.cz

REIGOVÁ golfový kočárek pro panenky - Modro-růžový

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší. Dětský sportovní kočárek pro panenku REIGOVÁ je ideální ... Čítaj ďalej
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Výrobce: REIG
Kód výrobku: REA301412

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní miminko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší.

Dětský sportovní kočárek pro panenku REIGOVÁ je ideální společník na procházky a hru pro dívky, již od 3 let. Kočárek je lehký , takže i ty nejmenší holčičky s ním mohou vyrazit do ulic. & Nbsp; V přední části jsou bezpečnostní pásy , aby panenka byla během jízdy na kočárku v bezpečí .   Kočárek pro holčičky má pevná kolečka , které zabezpečují hladkou a snadnou jízdu.   Do tohoto kočárku se zamilují všechny malé maminky.


Vlastnosti produktu:

- bezpečnostní pásy

- lehká a kvalitní konstrukce

- stojan na nohy

-   lze jej snadno složit i rozložit

- krásné barvy

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!