RAPID RACER elektrické autíčko - Modré | Hračky do zahrady | Inlea.cz

RAPID RACER elektrické autíčko - Modré

Hledáte pro vaše dítě výjimečný dárek? Darujte mu   elektrické autíčko . Dětské elektrické autíčko dává dítěti příležitost cítit se jako   skutečný řidič , závodník formule nebo účastník Rally Dakar.Elektrické autíčko však pro dítě není jen hračka, ale i způsob jako   získat nové užitečné dovednosti . Dítě se cítí   ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

6 132 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: RA-PA.HL1618.NIE

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hledáte pro vaše dítě výjimečný dárek? Darujte mu   elektrické autíčko . Dětské elektrické autíčko dává dítěti příležitost cítit se jako   skutečný řidič , závodník formule nebo účastník Rally Dakar.Elektrické autíčko však pro dítě není jen hračka, ale i způsob jako   získat nové užitečné dovednosti . Dítě se cítí   zralejší a vážnější , získává   pocit odpovědnosti , vyvíjí se u něho   prostorové vnímání, koordinace , seznamuje se s pravidly silničního provozu a zvyšuje se důvěra ve   vlastní schopnosti .

Dětský elektrický automobil je plnohodnotné vozidlo, které funguje na   baterii . Elektrické autíčko se dává do pohybu po stisknutí   pedálu , resp. & Nbsp; dálkového ovládání . Konstrukce dětských elektrických vozidel je podobná konstrukci skutečných automobilů. Mají brzdy,   světlo, zpátečku a dokonce i prevodovku.Od skutečných aut se liší velikostí, způsobem pohonu a samozřejmě rychlostí, která je nižší a pro jízdu dětí bezpečná.

Dokonce, radost z jízdy v "skutečném" autě můžete dopřát i těm nejmenším, protože   mnohé elektrické autíčka víte ovládat pomocí dálkového   ovládání.

Vlastnosti produktu

Vozidlo Rapid Racer zaručeně potěší všechny malé řidiče!

- Motor:   2 x 12V / 30W / 16000RPM

- Baterie:   2 x 6V / 4.5Ah

- Pilot 2.4G 3 Speed ??+ Stop

- Kola: EVA - 24x8,5 cm

- Tlumiče: 2xTył

< span> - LED světla, přední, zadní

- Zvukový panel: MP3, SD, AUX, USB + Zvuk řízení

- Start: klíč

- Sedadlo: 37x20x22,5 cm + opasky < / span>

- otevíratelné dveře

 

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!