Práškový nápoj s citrátem vápenatým 180 g CASA | Doplňky stravy ,vitamíny | Inlea.cz
Novinka

Práškový nápoj s citrátem vápenatým 180 g CASA

Vápník hraje klíčovou roli při udržování pevnosti a hustoty kostí, ale je také nezbytný pro správnou funkci srdce a krevního oběhu, zdraví nervů a svalů.Citrát vápenatý se ze všech sloučenin vápníku nejlépe vstřebává ze střeva a má nejlepší biologickou dostupnost. Při jeho ... Čítaj ďalej
180 Kč
Poslední 2 kusy skladem
Očekávané doručení 31. březen
Výrobce: Casa
Kód výrobku: CA-20388

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Vápník hraje klíčovou roli při udržování pevnosti a hustoty kostí, ale je také nezbytný pro správnou funkci srdce a krevního oběhu, zdraví nervů a svalů.

Citrát vápenatý se ze všech sloučenin vápníku nejlépe vstřebává ze střeva a má nejlepší biologickou dostupnost. Při jeho užívání se také nemusíte obávat tvorby ledvinových kamenů, protože citrát okyseluje moč, takže se vápenaté kameny nemohou vylučovat.

Vápník je nejrozšířenějším minerálem v lidském těle. Pomáhá budovat silné kosti klouby a spolu s pohybem je obzvláště důležitá v prevenci osteoporózy. Pokud tělo nemá dostatek vápníku, snaží se ho nahradit z kostí a zubů.

Vápník spolu s hořčíkem zabraňuje svalovým křečím a zmírňuje je. Jeho dostatečný příjem může snížit vysoký krevní tlak, takže se podílí i na udržování zdravých cév.

Důležité je také zajistit dostatečný příjem vitaminu D pro správné vstřebávání vápníku.

Nápojový prášek rozmíchejte ve vodě nebo ovocné šťávě.


Informace

Doplňky stravy jsou klasifikovány jako potraviny, a přestože mohou mít příznivé fyziologické účinky, které se mohou u jednotlivých osob lišit, není dovoleno přisuzovat výrobkům preventivní nebo léčebný účinek nebo na takové vlastnosti odkazovat při jejich označování, vystavování nebo reklamě.

 Vlastnosti produktu

Složení: 100% citrát vápenatý v prášku

Hmotnost balení: 180 g

Výrobce: Casa

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!