Playtime luxusní hrací deka s melodií - medvídek | Hrací deky pro děti | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

Playtime luxusní hrací deka s melodií - medvídek

Hrací deka vám zaručí ideální podložku pro děťátko v batolecím věku. Kupte Vašemu miminku pohádkové místo na hraní i odpočinek. Vzdělávací hrací deka s hrazdičkou Playtime ve tvaru medvídka je v příjemných barvách. Hrací deka pomáhá rozvíjet dětskou představivost díky poznávání barev a tvarů , dále posiluje ... Čítaj ďalej
1 344 Kč
Skladem do 2-4 dnů
Výrobce: PLAY TO
Kód výrobku: 31609

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Hrací deka vám zaručí ideální podložku pro děťátko v batolecím věku. Kupte Vašemu miminku pohádkové místo na hraní i odpočinek.

Vzdělávací hrací deka s hrazdičkou Playtime ve tvaru medvídka je v příjemných barvách. Hrací deka pomáhá rozvíjet dětskou představivost díky poznávání barev a tvarů , dále posiluje smysly hmatu , zraku i sluchu , díky šustícím a pohyblivým částem. Příjemný a měkký materiál deky poskytuje dítěti pohodlné ležení jak bříšku, tak na zádech a pomáhá vytvářet útulné a příjemné prostředí kde se může hrát. Hračky je možné z hrazdičky velmi snadno odepnout a mohou se používat samostatně. Tlapky medvídka jsou pohyblivé a tím pro miminko i zajímavé. Lze je využít i jako pohodlný polštářek . Každé miminko si na dece najde svou oblíbenou hračku. & Nbsp; V tlapce medvídka se nachází hrací modul , který po stlačení hraje melodii. Lze ji použít doma i venku. Díky jednoduché konstrukci a dodávané tašce lze deku snadno přenášet.


Vlastnosti produktu:

- příjemný na dotek

- vyrobený z jemného semiškového materiálu

-   motivuje na zvedání se děťátka

- snadno se dá složit a uchovat tak před prachem nebo případným poškozením

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!