Pařeniště LANITPLAST RADIUS 01 | Fóliovníky a pařeniště | Inlea.cz

Pařeniště LANITPLAST RADIUS 01

Pařeniště LANITPLAST RADIUS je designově i funkčně velmi zajímavým výrobkem. Skládá se ze dvou otevíratelných vzájemně na ose spojených čtvrtkruhových oken. Konstrukce je vyrobena z ocelové čtvercové trubky o průřezu 20 x 20 mm a tloušťce stěny 0,85 – 1,05 mm. Boční stěny jsou svařeny v jeden kompletní celek a vzájemně jsou ... Čítaj ďalej
4 459 Kč
Skladom u dodávateľa
Výrobce: LanitPlast
Kód výrobku: LG2611

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Pařeniště LANITPLAST RADIUS je designově i funkčně velmi zajímavým výrobkem. Skládá se ze dvou otevíratelných vzájemně na ose spojených čtvrtkruhových oken. Konstrukce je vyrobena z ocelové čtvercové trubky o průřezu 20 x 20 mm a tloušťce stěny 0,85 – 1,05 mm. Boční stěny jsou svařeny v jeden kompletní celek a vzájemně jsou spojeny dvěma ocelovými troubami. Toto řešení rapidně zvýšilo tuhost celé konstrukce. Ocelová kostra pařeniště je kompletně galvanicky pozinkovaná, což výrazně zvýšilo její odolnost vůči korozi. V každém rohu je umístěna masivní zemní kotva, určená k zakopání do země do hloubky cca 20 cm.

Pařeniště je opláštěno prémiovým britským dvoustěnným polykarbonátem tloušťky 4 mm se silným UV filtrem (na mrazu a slunci nekřehne, ani nežloutne). Z důvodu zajištění maximální kvality je prosklení vyrobeno z kvalitního polykarbonátu MARLON (výrobce Brett Martin Velká Británie). Navíc disponuje zkušebním protokolem, který potvrzuje, že se z polykarbonátu neuvolňují žádné škodlivé látky. Můžete tak nerušeně pěstovat zeleninu bez obav o své zdraví.

Vlastnosti produktu:

- ochrana rostlin před jarními a podzimními přízemními mrazíky

- letní silné deště ani krupobití vaše rostliny nemohou poškodit

- velmi snadná montáž konstrukce

- rovné okraje polykarbonátu jsou chráněny přiloženým polykarbonátovým U-profilem 4 mm


Upozornění:

U tohoto modelu pařeniště je nutno obloukový tvar desek předního a zadního čela svépomocně vyříznout z dodaných polykarbonátových desek dle přiloženého nářezového plánu.

V případě používání přírodních hnojiv (koňský/kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).

Výrobek dodáváme v rozloženém stavu. Produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení. Tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití.

 Vlastnosti produktu

Materiál konstrukce: pozinkovaná ocel

Materiál prosklení: polykarbonát 4 mm

Rozměry:

- zastavěná plocha: 1,26 m2

- šířka (vnější): 1,05 m

- délka (vnější): 1,20 m

- výška (vnější): 0,60 m

Hmotnost: 12 kg

Základna přibalená: ano

Záruka na prosklení: 10 let na nerozbitnost krupobitím

Výrobce: LANIT PLAST

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!