Pařeniště JUWEL BIOSTAR 1500 | Fóliovníky a pařeniště | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Pařeniště JUWEL BIOSTAR 1500

Model JUWEL BIOSTAR 1500 je první pařeniště s automatickou ventilací !! Okenní automatický otvírač se v závislosti na teplotě automaticky otevírá a jakmile se ochladí i zavírá. Automatický otvírač je obsahem balení. Prosklení pařeniště JUWEL BIOSTAR 1500 je vyrobeno z komůrkového polykarbonátu síly ... Čítaj ďalej
8 790 Kč
Poslední kus skladem
Očakávané doručenie 31. leden
Výrobce: JUWEL
Kód výrobku: LG1671

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Model JUWEL BIOSTAR 1500 je první pařeniště s automatickou ventilací !! Okenní automatický otvírač se v závislosti na teplotě automaticky otevírá a jakmile se ochladí i zavírá. Automatický otvírač je obsahem balení. Prosklení pařeniště JUWEL BIOSTAR 1500 je vyrobeno z komůrkového polykarbonátu síly 8 mm se silným UV filtrem, které poskytuje vynikající tepelnou izolaci a ideální světelné podmínky. Speciální povlak "No Drip" z vnitřní strany desek zajišťuje, že vzniklý kondenzát neodkapává na zeleninu, ale v podobě filmu odtéká ke kraji desky nebo se rovnoměrně odpařuje zpět do prostoru. Automatický otvírač (mechanismus s pístem na bázi roztažnosti obsahu pístu) okno dokáže otevřít při teplotách nad 15oC (teplota je volitelná od 15oC výše) a při ochlazení opět zavřít.

Rakouská společnost JUWEL je výrobcem prémiových modelů zahradních pařenišť vyrobených s nápadem a z těch nejkvalitnějších moderních materiálů. Např. polykarbonátové prosklení má díky silnému UV filtru garantovanou smluvní záruku na nerozbitnost krupobitím v délce 10 let. U pařenišť JUWEL se totiž od počátku počítá s mnohaletou životností. Firma JUWEL chce svým zákazníkům nabídnout vynikající výrobek s dlouhou živostností v super kvalitě. To jsou hlavní důvody, proč se pařeniště JUWEL vůbec nedají srovnat s extrémně levnou asijskou konkurencí, kdy se takové ultralevné pařeniště nedá ani přikotvit k zemi a prakticky nemá šanci "přežít" ani jednu zahradkářskou sezonu (reálně pouze do první větší bouřky).


Vlastnosti a funkce:

- velké rozměry pařeniště

- ochrana rostlin před jarními a podzimními přízemními mrazíky

- letní silné deště ani krupobití vaše rostliny nemohou poškodit

- ideální možnost pro větrání a zavlažování

- prosklení je vyrobeno z polykarbonátu 8 mm se silným UV filtrem

- extrémně rychlá montáž Easy-Fix

- hliníkovoplastový rám odolný proti povětrnostním vlivům a korozi

- stabilní napojení okna na stěny pařeniště

- stabilní ukotvení do země (v balení jsou přiliženy pozinkované zemní kotvy)

 Vlastnosti produktu

Hmotnost: 12 kg
Zastavěná plocha: 1,2 m2
Šířka (vnější): 0,8 m
Délka (vnější): 1,5 m
Výška (vnější): 0,5 m
Výrobce: JUWEL

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky