Panenka s miminkem v kočárku Inlea4Fun ANLILY | Panenky a príslušenství | Inlea.cz

Panenka s miminkem v kočárku Inlea4Fun ANLILY

Hraní si s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Péče o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.Roztomilá panenka je úžasná hračka pro každou malou holčičku, která si chce hrát na maminku. Panenka maminka a její miminko se vydaly na ... Čítaj ďalej
359 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 14. prosinec
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: JO-ZA3489

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hraní si s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Péče o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.

Roztomilá panenka je úžasná hračka pro každou malou holčičku, která si chce hrát na maminku. Panenka maminka a její miminko se vydaly na procházku. Panenka v letních šatech a půvabných vysokých podpatcích má pohyblivé končetiny a gumovou tvář. Vlasy panenky sahají až po pas, díky čemuž bude moci kadeřník vytvářet různé účesy. Má červené sluneční brýle, žlutou kabelku a modrý fotoaparát. Holčička sedí v kočárku. Hra rozvíjí obratnost, představivost, kreativitu a logické myšlení vašeho dítěte. Vyberte si roztomilé dívčí soupravy a zábava už nikdy nebude stejná!

Vlastnosti produktu:

- množství příslušenství

- zabělené do průhledné krabice

- ideální dárek pro jakoukoli příležitost

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Doporučujeme pro: dívky

Rozměry:

- výška panenky: 30 cm

- výška miminka: 12 cm

Hmotnost: 0,3 kg

Rozměry balení: 32 x 20 x 6,5 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!