Opravářský kufřík/stůl Inlea4Fun JULE | Nářadí a nástroje | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Opravářský kufřík/stůl Inlea4Fun JULE

Množství příslušenství a pevné zpracování tohoto úžasného opravářského setu vykouzlí úsměv na obličeji každého chlapečka! Vaše dítě se bude cítit jako skutečný konstruktér s tímto úžasným setem nástrojů! Všechno příslušenství je umístěno v praktickém kufru. Kufr se dá rozložit, čímž vznikne úžasný pracovní stůl pro vaše dítě. ... Čítaj ďalej
585 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: RA-ZWA.008-21

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Množství příslušenství a pevné zpracování tohoto úžasného opravářského setu vykouzlí úsměv na obličeji každého chlapečka! Vaše dítě se bude cítit jako skutečný konstruktér s tímto úžasným setem nástrojů! Všechno příslušenství je umístěno v praktickém kufru. Kufr se dá rozložit, čímž vznikne úžasný pracovní stůl pro vaše dítě.

Sada je dokonalá edukační hračka, umožňuje dítěti rozvíjet dovednosti a představivosti. Sada obsahuje všechny potřebné nástroje, které najdou děti i dílnách svých tatínků. - akumulátorový vrták - akumulátorový šroubovák (s regulací otáčení vpravo vlevo a vyměnitelnými 3 hroty), - kladivo, - 2 šroubováky - 2 desky s otvory, - 22 šroubů různé délky, - háčky na zavěšení nářadí - praktický kufr na uložení všech nástrojů.

Příslušenství je vyrobené z vysoce kvalitního plastu, balené v barevné krabici. Tato sada je také skvělým nápadem na dárek !

Vlastnosti produktu:

- Nástroje pro kutily

- lze převést na pracovní stůl

- ideální dárek pro každou příležitost

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3+

Doporučujeme pro: chlapce

Hmotnost: 1,6 kg


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!