Odvlhčovač vzduchu MalTec DH-2200 - bílý | Chlazení- topení,-čištění vzduchu | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA nad 2 500 Kč!
0 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Lepší nabídky Novinky

Odvlhčovač vzduchu MalTec DH-2200 - bílý

Vysoká vlhkost může mít mnoho nepříjemných následků. Zamokření stěn, tvorbě plísní, poškození nábytku, tapet a nepříjemnému zápachu s tím spojeným lze zabránit použitím elektrického odvlhčovače. Optimální vlhkost vzduchu v domě je v rozmezí 40-60%. Zabudovaný senzor snímá aktuální vlhkost místnosti. Odvlhčovač MalTec DH-2200 ...
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz
Výrobce: MalTec
Kód výrobku: MA-108842
Přidat do seznamu přání

Vysoká vlhkost může mít mnoho nepříjemných následků. Zamokření stěn, tvorbě plísní, poškození nábytku, tapet a nepříjemnému zápachu s tím spojeným lze zabránit použitím elektrického odvlhčovače. Optimální vlhkost vzduchu v domě je v rozmezí 40-60%. Zabudovaný senzor snímá aktuální vlhkost místnosti. Odvlhčovač MalTec DH-2200 pracuje na bázi Peltierova systému, nevyužívá kompresor, ale integrovaný Peltierův prvek.

Tento kompaktní termoelektrický převodník využívá principu činnosti a jeho název je odvozen od Peltierova jevu. Spočívá ve vytvoření teplotního rozdílu mezi dvěma deskami prvku, mezi kterými protéká elektrický proud. Jedna z těchto desek se výrazně zahřívá, zatímco druhá silně chladne. Teplotní rozdíl mezi oběma stranami prvku může dosáhnout až 70 °C. Nízké teploty nejsou pro odvlhčovač problém díky funkci automatického odmrazování. V případě námrazy uvnitř odvlhčovače se přístroj sám vypne, aby jej bezpečně odstranil. Při čištění vzduchu využívá odvlhčovač nejnovější nanotechnologii, která se používá k výrobě pouhým okem neviditelných nátěrů, kde jednou z mnoha funkcí je čištění vzduchu od škodlivých sloučenin. Zachycenou vodu lze vypustit dvěma způsoby, ručním vyprázdněním nádrže nebo pomocí hadičky.

Vlastnosti produktu:

- nízká hladina hluku

- nízká spotřeba energie

- jednoduchá a rychlá obsluha

- LED digitální displej

- časovač

- automatické odmrazování

 Vlastnosti produktu

Rozměry: 36,5 x 24 x 13,5 cm

Výkon: 65 W

Napětí: 220-240 V

Hladina hluku: 34 dB

Časovač: 1-24 h

Účinnost: 700 ml/den - při 30 °C, 80 %

Maximální velikost místnosti: 40 m2

Nádrž na vodu: 1800 ml

Délka kabelu: 1,2 m

Rozměry balení: 18 x 28,5 x 41,5 cm

Hmotnost: 2,4 kg


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky