NEW BABY dětská sada stoleček a dvě židle - multicolor | Dětské stolky a židle | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

NEW BABY dětská sada stoleček a dvě židle - multicolor

Děti si užijí více zábavy s nábytkem, který je určen pouze pro ně! Mysleli jsme na nich při navrhování tvarů, barev, materiálů a rozměrů dětského nábytku. Dětská sada New Baby obsahuje stůl a 2 židle , je výborný dárek pro malé děti. Stolek je velmi praktický . Otočením horní desky se stane základem pro stavění ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

1 860 Kč
Na skladě
Výrobce: NEW Baby
Kód výrobku: 39261

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Děti si užijí více zábavy s nábytkem, který je určen pouze pro ně! Mysleli jsme na nich při navrhování tvarů, barev, materiálů a rozměrů dětského nábytku.

Dětská sada New Baby obsahuje stůl a 2 židle , je výborný dárek pro malé děti. Stolek je velmi praktický . Otočením horní desky se stane základem pro stavění kostek stavebnice Lego Klasik i Lego Duplo. Pod horní deskou je prostor pro uskladnění hraček , kreslicích potřeb. Do prostoru lze po odstranění horní desky také nalít trošku vody a dítě si naplno užije své oblíbené vodní radovánky, nebo možná v tomto prostoru vytvořit mini pískoviště. Nábytek je lehký , ale stabilní , dítě ho může přenášet z pokoje do pokoje a do zahrady. Kromě toho jsou dostatečně odolné , aby zvládly každodenní používání. Díky praktickým rozměrům se stolek vejde i do malých místností či prostorů.

Vlastnosti produktu:

- pod horní deskou je úložný prostor pro hračky

- podkladová deska pro Lego a Duplo

- možnost vytvořit mini pískoviště, nebo vodní radovánky

- vyroben z kvalitních materiálů

- barva: vícebarevná < / p>

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky