Nářadí v dřevěné bedýnce Inlea4Fun - černobílé | Nářadí a nástroje | Inlea.cz

Nářadí v dřevěné bedýnce Inlea4Fun - černobílé

Dětské nářadí v bedýnce je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si najdete své místo i v dětském pokoji.V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro Vašeho malého kutila. Může si s nimi představovat například vrtání, šroubování nebo používání různých klíčů. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a ... Čítaj ďalej
456 Kč
Poslední 2 kusy skladem
Očekávané doručení 8. červenec
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-8172

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz
Dětské nářadí v bedýnce je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si najdete své místo i v dětském pokoji.

V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro Vašeho malého kutila. Může si s nimi představovat například vrtání, šroubování nebo používání různých klíčů. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno se ponoří do role skutečného domácího mistraDěti se potěší bohaté sadě nástrojů a dílů, mezi nimiž najdou pilu, kladivo, matice, prostě skvělé vybavení pro domácího kutila a opraváře.

Dětské nářadí je vyrobeno z prvotřídního plastu nejvyšší kvality, vydrží dětem dlouhá léta, zahrají se s ním i další generace. Dětská dílna vytvoří při hře na opraváře realistickou atmosféru, dítě může v bezpečí kutit a kreativní se rozvíjet. Při rozebírání, skládání a opravách různých věcí děti přicházejí na nová řešení, učí se logicky přemýšlet a koncentrovat na nové úkoly.

Vlastnosti produktu:

- přenosná bedýnka

- realistický design

- množstvo příslušenství

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Doporučujeme pro: chlapce

Rozměry:

- bedýnka: 25 x 14 x 16 cm

- délka nářadí: cca 18,5 cm

Rozměry balení: 26,5 x 14,5 x 17 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!