Nania FIRST Cosmo SP 2020 Autosedačka 0 - 18 kg - Colors | Autosedačky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Nania FIRST Cosmo SP 2020 Autosedačka 0 - 18 kg - Colors

Autosedačka   značky Nania byla vyrobena s cílem zajistit maximální bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte při jízdě. Všechny sedačky jsou před prodejem důkladně testovány a podrobeny důkladné technické kontrole. Tím je zajištěno, že splňují všechny bezpečnostní požadavky ECE R44 / 04 požadované v Evropské unii. ... Čítaj ďalej
1 953 Kč
Skladem do 2-4 dnů
Výrobce: NANIA
Kód výrobku: 41853

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Autosedačka   značky Nania byla vyrobena s cílem zajistit maximální bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte při jízdě. Všechny sedačky jsou před prodejem důkladně testovány a podrobeny důkladné technické kontrole. Tím je zajištěno, že splňují všechny bezpečnostní požadavky ECE R44 / 04 požadované v Evropské unii.

Autosedačka Nania First Cosmo   je všestranným modelem, < b> umožňuje bezpečnou přepravu dítěte   lze namontovat autosedačku proti i po směru jízdy. Sedačka se snadno instaluje pomocí 3-bodového pásu , je vybavena 5-bodovými nastavitelnými pásy a systémem boční ochrany SIDE PROTECT, který dodatečně chrání hlavičku Vašeho dítěte . Pohodlné područky poskytují dodatečnou oporu rukám a tím zvyšují pohodlí při delších cestách. Pohodlná, ergonomicky tvarovaná a přitom dostatečně pevná skořepina se dobře přizpůsobí tvaru těla dítěte co zvyšuje jeho stabilitu a bezpečí během cestování.

Vlastnosti produktu:

- snadné upevnění do každého vozidla

- nastavitelné 3-bodové bezpečnostní pásy

- systém boční ochrany 'Side Protection'

- regulování do 4 poloh

- redukční vložka pro batolata

- ergonomický design a nejkvalitnější materiály

- kvalitní a praktický potah, který lze složit a vyprat

- v souladu s normou ECE R44 / 04

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!