Nania Cosmo Sp 2020 Autosedačka 0 - 18 kg - Tiger | Autosedačky | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!
Doprava zdarma

Nania Cosmo Sp 2020 Autosedačka 0 - 18 kg - Tiger

Autosedačka   značky Nania byla vyrobena s cílem zajistit maximální bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte při jízdě. Všechny sedačky jsou před prodejem důkladně testovány a podrobeny důkladné technické kontrole. Tím je zajištěno, že splňují všechny bezpečnostní požadavky ECE R44 / 04 požadované v Evropské unii. ... Čítaj ďalej
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Výrobce: NANIA
Kód výrobku: CO-41828

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Autosedačka   značky Nania byla vyrobena s cílem zajistit maximální bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte při jízdě. Všechny sedačky jsou před prodejem důkladně testovány a podrobeny důkladné technické kontrole. Tím je zajištěno, že splňují všechny bezpečnostní požadavky ECE R44 / 04 požadované v Evropské unii.

Autosedačka Nania Animals Cosmo Tiger   je všestranným modelem, umožňuje bezpečnou přepravu dítěte   navržena tak, aby umožňovala využití jak pro děti od narození do 10 kg (autosedačka je upevněna proti směru jízdy ), tak i pro děti od 9 do 18 kg (autosedačka je upevněna v směru jízdy ). Sedačka se snadno instaluje pomocí 3-bodového pásu , je vybavena 5-bodovými nastavitelnými pásy a systémem boční ochrany SIDE PROTECT, který dodatečně chrání hlavičku Vašeho dítěte .   Pohodlná, ergonomicky tvarovaná a přitom dostatečně pevná skořepina se dobře přizpůsobí tvaru těla dítěte co zvyšuje jeho stabilitu a bezpečí během cestování.

Vlastnosti produktu:

- snadné upevnění do každého vozidla

- nastavitelné 3-bodové pásy

- nastavitelné 5-bodové bezpečnostní pásy

- systém boční ochrany 'Side Protection'

- redukční vložka pro batolata

- regulovatelná do 4 poloh

- ergonomický design a nejkvalitnější materiály

- kvalitní a praktický potah, který lze složit a vyprat

- v souladu s normou ECE R44 / 04


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!