My Little Pony Mořský poník Fluttershy | Figurky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

My Little Pony Mořský poník Fluttershy

Rádi byste překvapili své dítě jedinečným dárkem ? My Little Pony má novou sérii poníků s ocasem mořské panny . V nejnovějším filmu bojují odvážní poníci se svým největším nepřítelem králem bouře, který se rozhodne ukrást všechny kouzla z jejich domácího království v Seaquestrii. Naši nejodvážnější hrdinové se vydali na ... Čítaj ďalej
298 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Hasbro
Kód výrobku: ZA3044_FS

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Rádi byste překvapili své dítě jedinečným dárkem ? My Little Pony má novou sérii poníků s ocasem mořské panny . V nejnovějším filmu bojují odvážní poníci se svým největším nepřítelem králem bouře, který se rozhodne ukrást všechny kouzla z jejich domácího království v Seaquestrii.

Naši nejodvážnější hrdinové se vydali na vzrušující a dobrodružnou cestu . Jak se obvykle stává během této cesty, setkají se s novými přáteli, s nimiž přežijí vtipné a vzrušující dobrodružství. Mořské poníci nebo dobří piráti pomáhají našim odvážlivcům a znovu dokazují , že přátelství překonává všechny obtíže . Úžasný dárek pro každého milovníka dobrodružství přátelských poníků. Každý poník má mořský ocas a křídla zdobené třpytkami . My little pony získal srdce dětí po celém světě.

Vlastnosti produktu:

- oblíbená postava Flutershy z pohádky My little pony

- pohyblivý ocas mořské panny

- v krásných barvách: žlutá a růžová

- ozdobná spona na vlasy

- ideální dárek pro každou příležitost

Parametry
Rozprávkové postavy My little pony

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!