Moje první knížka Tiny Love - Louka | Dětské doplňky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Moje první knížka Tiny Love - Louka

Měkoučká interaktivní knížka - rozvojová hračka pro malé cestovatele! 5 elementů, které budou rozvíjet schopnost poznávání a hrubou motoriku dítěte. Povzbuzuje dítě, aby zkoumalo, experimentovalo a cvičilo kontrolu ručiček. Rozvíjí emocionální inteligenci a řeč. Knížka je ideální na společné hraní. Podpora rodičů během hry ... Čítaj ďalej
439 Kč
Skladem do 2-4 dnů
Výrobce: Tiny love
Kód výrobku: 1010265

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Měkoučká interaktivní knížka - rozvojová hračka pro malé cestovatele! 5 elementů, které budou rozvíjet schopnost poznávání a hrubou motoriku dítěte. Povzbuzuje dítě, aby zkoumalo, experimentovalo a cvičilo kontrolu ručiček. Rozvíjí emocionální inteligenci a řeč. Knížka je ideální na společné hraní. Podpora rodičů během hry pomáhá dětem vyvíjet jejich slovní zásobu. Kniha představuje 4 krásná místa, kam mohou cestovat, a spolu se zvukovými a hmatovými podněty potěší dětské smysly. Můžete si ji vzít všude, kamkoli jde vaše dítě. Stačí ji připevnit univerzálním upevněním například na kočárek.

Elementy rozvoje

Stálost předmětů - zábavná hra na "kuk" a "kde je?" pomůže uvědomit dítěti, že věci, které jsou mimo dohled, jsou stále tam.

Hrubá motorika - atraktivní vzory a různé prvky povzbuzují dítě, aby objevovalo a dotýkalo se knihy, čímž se prodlužuje čas dítěte strávený na bříšku. Když dítě leží na bříšku zvedá hlavičku a tímto posiluje svaly krku a krčních svalů.

Jemná motorika - dítě ji vyvíjí, když ručkami a prstíky objevuje textury a interaktivní prvky knihy.

Řeč a komunikace - společné čtení knihy dává rodičům možnost rozšiřovat slovní zásobu dítěte zábavným a zajímavým způsobem

Smysly - barevnost knihy, zajímavé textury a zvuky nabízejí dítěti množství vizuální, hmatové a sluchové stimulace.

Představivost a tvořivost - uvědomění si, že předměty v knížce odrážejí prvky přítomné v reálném světě, podporuje rozvoj představivosti a tvořivosti

Význam hračky pro rozvoj dítěte

3-5m: Položte knížku před vaše děťátko pokud leží na bříšku a ukazujte mu různé objekty a prvky, které se tam nacházejí. Pojmenujte je. Děti milují hru s vyčnívajícími a pískajícími prvky v knížce. Rádi objevují nové tajemství ukryté v skrýších a postupně rozpoznávají jednotlivé motivy pestrých obrázků. Nechte své miminko prozkoumat knížku samostatně, pokud leží na zádíčkách nebo bříšku.

5m +: Děti milují hrát se na "kuk" a "kde je?". Toto je důležitá hra, která učí děťátko chápat stálost předmětů. Díky této hře podpoříte kognitivní vývoj dítěte.

Vlastnosti produktu:

- zrcátko

- textury

- kousátko

- 3D prvky

- pískátko

- saténové stuhy

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 0m +

Výrobce: Tiny Love

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!