Měřítko vzrůstu SECRET GARDEN Rabbit - Králíček modrý | Tapety | Inlea.cz

Měřítko vzrůstu SECRET GARDEN Rabbit - Králíček modrý

Děti rostou velmi rychle a proto je důležité, aby každý jejich centimetr výšky byl dokonale zaznamenán. Nabízíme vám měřítko vzrůstu s motivem modrého králíčka, díky kterému budete moci dokonale zaznamenávat výšku vašeho dítěte. Kromě toho, že vám toto krásné měřítko vzrůstu poskytne místo na zaznamenávání ... Čítaj ďalej
1 055 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: PASTELOWE LOVE
Kód výrobku: PAS-rabbitbl-m

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Děti rostou velmi rychle a proto je důležité, aby každý jejich centimetr výšky byl dokonale zaznamenán. Nabízíme vám měřítko vzrůstu s motivem modrého králíčka, díky kterému budete moci dokonale zaznamenávat výšku vašeho dítěte. Kromě toho, že vám toto krásné měřítko vzrůstu poskytne místo na zaznamenávání výšky vašeho dítěte, bude sloužit i jako skvělá dekorace do dětského pokojíčkuAplikace měřítka je velmi jednoduchá, zajisté to zvládne každý rodič. Je vyrobeno z polyesterového materiálu, který na dotek připomíná látku.

Lepidlo, které je při tomto měřítku vzrůstu použito, je na akrylové bázi s funkcí block-out, což znamená, že přes dekoraci nebude prosvítat barva, která je na stěně. Před nalepením je třeba stěnu očistit od prachu a jiných nečistot a lepit je možné nejdříve po 20 dnech od malování stěny.
Nedoporučujeme aplikovat na stěny malované lesklými, omyvatelnými nebo latexovými barvami.


Vlastnosti produktu:

• motiv měsíčku a hvězdičky v modrých odstínech

• měřítko od 50 do 160 cm

• materiál připomínající látku

 Vlastnosti produktu

Materiál: polyesterový materiál, připomínajíci látku

Rozměry: 35 x 145 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!