Měřítko vzrůstu HEIGHT MEASURE Vehicles - dopravní prostředky žluté | Tapety | Inlea.cz

Měřítko vzrůstu HEIGHT MEASURE Vehicles - dopravní prostředky žluté

Děti rostou velmi rychle a proto je důležité, aby každý jejich centimetr výšky byl dokonale zaznamenán. Pro milovníky autíček nabízíme měřítko vzrůstu s motivem Vehicles, díky kterému budete moci dokonale zaznamenávat výšku vašeho dítěte. Kromě toho, že vám toto krásné měřítko vzrůstu poskytne místo na zaznamenávání ... Čítaj ďalej
849 Kč
Na objednávku
Výrobce: PASTELOWE LOVE
Kód výrobku: PAS-vehicles-y-hm

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Děti rostou velmi rychle a proto je důležité, aby každý jejich centimetr výšky byl dokonale zaznamenán. Pro milovníky autíček nabízíme měřítko vzrůstu s motivem Vehicles, díky kterému budete moci dokonale zaznamenávat výšku vašeho dítěte. Kromě toho, že vám toto krásné měřítko vzrůstu poskytne místo na zaznamenávání výšky vašeho dítěte, bude sloužit i jako skvělá dekorace do dětského pokojíčku. Aplikace měřítka je velmi jednoduchá, zajisté to zvládne každý rodič. Je vyrobeno z polyesterového materiálu, který na dotek připomíná látku.

Lepidlo, které je při tomto měřítku vzrůstu použito, je na akrylové bázi s funkcí block-out, což znamená, že přes dekoraci nebude prosvítat barva, která je na stěně. Před nalepením je třeba stěnu očistit od prachu a jiných nečistot a lepit je možné nejdříve po 20 dnech od malování stěny.
Nedoporučujeme aplikovat na stěny malované lesklými, omyvatelnými nebo latexovými barvami.


Vlastnosti produktu:

- s designem dopravních prostředků

- měřítko od 50 do 160 cm

- materiál připomínající látku

 Vlastnosti produktu

Doporučujeme pro: kluky i holky

Rozměry: 135 x 28 cm

Barevné provedení: žluté

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!