Master dětské odrážedlo Power - modré | Dětské vozidlá | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Master dětské odrážedlo Power - modré

Dětské odrážedlo MASTER Power je odlehčené tréninkové odrážedlo pro děti od 3-5 let pro přípravu udržení stability a rovnováhy jízdy na kole.Každý malý sportovec by si měl před jízdou na klasickém jízdním kole osvojit základy držení rovnováhy a jízdy vpřed na oblíbených odrážedlech. Kluci i holky si zamilují krásné barvy a ... Čítaj ďalej
1 140 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 15. červen
Výrobce: Master
Kód výrobku: MAS-S014-blue

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětské odrážedlo MASTER Power je odlehčené tréninkové odrážedlo pro děti od 3-5 let pro přípravu udržení stability a rovnováhy jízdy na kole.

Každý malý sportovec by si měl před jízdou na klasickém jízdním kole osvojit základy držení rovnováhy a jízdy vpřed na oblíbených odrážedlech. Kluci i holky si zamilují krásné barvy a motivy, které zaujmou i všechny jejich kamarády. Největší radost jim ale udělá možnost napodobit své rodiče při jízdě na kole. Je to ideální cesta, jak motivovat dítě k postupnému zlepšování jízdní techniky a pozvolnému přechodu na klasické jízdní kolo.

Pozornost pří výběru odrážedla nevěnujte jen barvě a motivu, ale především velikosti odrážedla. Nejdůležitějším parametrem je výška sedla, ta musí být vhodně zvolena k výšce dítěte. Ideální poloha sedla je taková, aby dítě dosáhlo oběma chodidly na zem. Pokud by bylo dítě jen na špičkách, nemůže bezpečně zabrzdit a bude padat do stran.


Technická data:

- 12" bantamová kola

- ocelový rám

- gumové ručky se skvělou adhezí

 Vlastnosti produktu

Hmotnost balení: 4 kg

Rozměry balení (VxŠxH): 35 x 74 x 15 cm

Maximální zatížení: 30 kg

Výška sedla od země nastavitelná v rozmezí 35 - 45 cm

Šířka řidítek: 40 cm

Nastavitelná výška řidítek: 50 - 55 cm

Délka odrážedla: 88 cm


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!