Magnetická tabule Inlea4Fun WONDERFUL MAGIC NO.628-90A | BF - Hračky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Akcia

Magnetická tabule Inlea4Fun WONDERFUL MAGIC NO.628-90A

Rádi byste překvapili své dítě výjimečným dárkem, který kromě zábavy poskytuje i možnost vzdělávat se? Magnetická tabule je tou správnou volbou! Tato tabule je velmi praktická, protože díky rozměrům není náročná na prostor.Kreslete na magnetickou tabuli Inlea4Fun Wonderfull Magic a pokud chcete vytvořit ... Čítaj ďalej
- 34%
299 Kč
197 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE4282

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Rádi byste překvapili své dítě výjimečným dárkem, který kromě zábavy poskytuje i možnost vzdělávat se? Magnetická tabule je tou správnou volbou! Tato tabule je velmi praktická, protože díky rozměrům není náročná na prostor.

Kreslete na magnetickou tabuli Inlea4Fun Wonderfull Magic a pokud chcete vytvořit nový výkres, jednoduše vyčistěte magnetickou desku jedním pohybem a začněte znovu. Speciální magnetickou desku lze použít s přiloženými psacími potřebami. razítky můžete vytvořit speciální vzory, z nichž 3 najdete na desce. Díky této hře se dítě učí logickému myšlení, rozpoznává barvy tvary. Dítě kreslí speciálním dotykovým perem. Okraj obrazovky je zdoben vzory ve tvaru matematických znamének: plus a mínus a znaménka na násobení a dělení. Výhodou magnetické tabule je to, že zlomené špičky tužek už pro Vás nikdy nebudou problémem. Neexistuje žádný limit pro kreativitu, na naši tubuli můžete nakreslit cokoliv.

Obsah balení:

- magnetická tabule

- pero

- razítka

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Rozměry balení: 41,5 x 27 x 5 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!