Magnetická tabule Inlea4Fun MULTIFUNCTION TABLET - Oranžová | Inlea.cz

Magnetická tabule Inlea4Fun MULTIFUNCTION TABLET - Oranžová

Rádi byste překvapili své dítě výjimečným dárkem, který kromě zábavy poskytuje také možnost vzdělávat se? Magnetická tabule Board je tou správnou volbou! Tato tabule je velmi praktická, jelikož díky rozměrům není náročná na prostor.Kreslete na magnetickou tabulí Inlea4Fun Multifunction tablet, poté, pokud chcete vytvořit nový ... Čítaj ďalej
384 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-7074

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Rádi byste překvapili své dítě výjimečným dárkem, který kromě zábavy poskytuje také možnost vzdělávat se? Magnetická tabule Board je tou správnou volbou! Tato tabule je velmi praktická, jelikož díky rozměrům není náročná na prostor.

Kreslete na magnetickou tabulí Inlea4Fun Multifunction tablet, poté, pokud chcete vytvořit nový výkres, jednoduše vyčistěte magnetickou desku jedním pohybem a začněte znovu. Speciální oranžovou magnetickou desku lze použít s přiloženými psacími potřebami. S razítky můžete vytvořit speciální vzory, z nichž 3 naleznete na desce. Díky této hře se dítě učí logickému myšlení, rozpoznává barvy a tvary. Dítě kreslí speciálním dotykovým perem. Velkou výhodou je, že po stisku tlačítka ON deska vydává zvuky a rozsvítí se LED dioda na vrchu desky! Neexistuje žádný limit pro kreativitu, můžete nakreslit cokoli na magnetickou tabulku pro dívky.

Obsah balení:

- magnetická tabule

- pero

- razítka

- zvukové efekty

- LED osvětlení

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Rozměry:

- velká tabule: 36 x 31 x 3 cm

- kreslící plocha: 27 x 19 cm

Rozměry balení: 46 x 36 x 4 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!