Magnetická tabule Inlea4Fun DRAWING BOARD | Edukační hračky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Akcia

Magnetická tabule Inlea4Fun DRAWING BOARD

Rádi byste překvapili své dítě výjimečným dárkem, který kromě zábavy poskytuje i možnost vzdělávat se? Magnetická tabule Board je tou správnou volbou! Tato tabule je velmi praktická, protože díky rozměrům není náročná na prostor.Kreslete na magnetickou tabuli Inlea4Fun Drawing Board a pokud chcete vytvořit nový výkres, ... Čítaj ďalej
- 34%
279 Kč
185 Kč
Poslední kus skladem
Očakávané doručenie 23. září
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE4528

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Rádi byste překvapili své dítě výjimečným dárkem, který kromě zábavy poskytuje i možnost vzdělávat se? Magnetická tabule Board je tou správnou volbou! Tato tabule je velmi praktická, protože díky rozměrům není náročná na prostor.

Kreslete na magnetickou tabuli Inlea4Fun Drawing Board a pokud chcete vytvořit nový výkres, jednoduše vyčistěte magnetickou desku jedním pohybem a začněte znovu. Speciální oranžovo-modrou magnetickou desku lze použít s přiloženými psacími potřebami. S razítky můžete vytvořit speciální vzory, z nichž 4 najdete na desce. Díky této hře se dítě učí logickému myšlení, rozpoznává barvy a tvary. Dítě kreslí speciálním dotykovým perem. Výhodou magnetické tabule je to, že zlomené špičky tužek už pro Vás nikdy nebudou problémem. Neexistuje žádný limit pro kreativitu, na naši tubuli můžete nakreslit cokoliv.

Obsah balení:

- magnetická tabule

- pero

- razítka

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Rozměry:

- tabule: 38,5 x 28 cm

- kreslící plocha: 22,5 x 18 cm

Rozměry balení: 41 x 32 x 4,5 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!