Magnetická tabule Inlea4Fun DRAWING BOARD | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 750 Kč! Akce platí do 31. května!

Magnetická tabule Inlea4Fun DRAWING BOARD

Rádi byste překvapili své dítě výjimečným dárkem, který kromě zábavy poskytuje i možnost vzdělávat se? Magnetická tabule Board je tou správnou volbou! Tato tabule je velmi praktická, protože díky rozměrům není náročná na prostor.Kreslete na magnetickou tabuli Inlea4Fun Drawing Board a pokud chcete vytvořit nový výkres, ... Čítaj ďalej
373 Kč
Poslední kus skladem
Očekávané doručení 24. květen
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-4528

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Rádi byste překvapili své dítě výjimečným dárkem, který kromě zábavy poskytuje i možnost vzdělávat se? Magnetická tabule Board je tou správnou volbou! Tato tabule je velmi praktická, protože díky rozměrům není náročná na prostor.

Kreslete na magnetickou tabuli Inlea4Fun Drawing Board a pokud chcete vytvořit nový výkres, jednoduše vyčistěte magnetickou desku jedním pohybem a začněte znovu. Speciální oranžovo-modrou magnetickou desku lze použít s přiloženými psacími potřebami. S razítky můžete vytvořit speciální vzory, z nichž 4 najdete na desce. Díky této hře se dítě učí logickému myšlení, rozpoznává barvy a tvary. Dítě kreslí speciálním dotykovým perem. Výhodou magnetické tabule je to, že zlomené špičky tužek už pro Vás nikdy nebudou problémem. Neexistuje žádný limit pro kreativitu, na naši tubuli můžete nakreslit cokoliv.

Obsah balení:

- magnetická tabule

- pero

- razítka

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Rozměry:

- tabule: 38,5 x 28 cm

- kreslící plocha: 22,5 x 18 cm

Rozměry balení: 41 x 32 x 4,5 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!