Magnetická tabule Inlea4Fun BOARD | Inlea.cz

Magnetická tabule Inlea4Fun BOARD

Rádi byste překvapili své dítě výjimečným dárkem, který kromě zábavy poskytuje i možnost vzdělávat se? Magnetická tabule Board je tou správnou volbou. Tato tabule je velmi praktická, protože díky rozměrům není náročná na prostor. Nakreslete na magnetickou tabulí Inlea4Fun Board, pak, pokud chcete vytvořit nový výkres, ... Čítaj ďalej
329 Kč
Poslední 2 kusy skladem
Očekávané doručení 31. březen
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-317

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Rádi byste překvapili své dítě výjimečným dárkem, který kromě zábavy poskytuje i možnost vzdělávat se? Magnetická tabule Board je tou správnou volbou. 

Tato tabule je velmi praktická, protože díky rozměrům není náročná na prostor. Nakreslete na magnetickou tabulí Inlea4Fun Board, pak, pokud chcete vytvořit nový výkres, jednoduše vyčistěte magnetickou desku jedním pohybem a začněte znovu. Speciální fialovo-žlutou magnetickou desku lze použít s přiloženými psacími potřebami. S razítky můžete vytvořit speciální vzory, z nichž 3 najdete na desce. Díky této hře se dítě učí logickému myšlení, rozpoznává barvy a tvary. Dítě kreslí speciálním dotykovým perem. Výhodou magnetické tabule je to, že nejsou zlomené špičky tužek a můžete okamžitě začít od nuly. Neexistuje žádný limit pro kreativitu, můžete nakreslit cokoliv.


Obsah balení:

- magnetická tabule

- pero

- razítka

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Rozměry:

- velká tabule: 36 x 31 x 3 cm

- kreslící plocha: 27 x 19 cm

Rozměry balení: 46 x 36 x 4 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!